ספרים שראו אור בחודש מאי 2010 - כל הספרים
מוצגים 94 ספרים ב 12 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 --הבא
 אהובותיו של בעלי

אהובותיו של בעלי
מאת: ברידג'ט אשר

כשלוסי מגלה שבעלה המקסים והבוגדני גוסס, היא חוזרת הביתה, פותחת את ספר הטלפונים הקטן והשחור שלו ומחליטה שלא מגיע לה לסבול לבד. אחרי הכול, אהובותיו של ארטי היו איתו בתקופות הטובות שלו - זה לא הוגן שלוסי תיאלץ לשאת בנטל לבדה בתקופה הקשה. לכן היא מתקשרת לנשים שבספר השחור של ארטי ומזמינה אותן לביקור אחרון. אם כי לא עולה על דעתה שהן ייענו להצעה.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 איזה גבר מקסים

איזה גבר מקסים
מאת: מריאן קיז

ארבע נשים שונות. גבר אחד, מקסים להחריד. וסוד אפל שקושר את כולם זה לזה... ספר מרתק, מלא צחוק, מלא דמעות ומלא חיים ועלילה סוחפת שאי-אפשר להפסיק לקרוא, מרגע שמתחילים. מריאן קיז במיטבה.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 אינסוף המסע שאינו נגמר

אינסוף המסע שאינו נגמר
מאת: חיים שפירא

מדועע חשב פיתגורס ש-36 הוא הגיל האידיאלי לגבר? כמה ארנבות משתתפות ב"מופע הארנבות של ד"ר פיבונצ´י"? האם קו יכול למלא ריבוע? מהו הקשר בין הוכחות ארוכות, אלכוהול והרגלי קריאה? מהו הקשר בין פנלופה קרוז, מגן דוד ומשולש פסקל? האם אינסוף אחד יכול להיות גדול יותר מאינסוף אחר?

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 אל הנירים האפורים

אל הנירים האפורים
מאת: נתן יונתן

קובץ השירים "אל הנירים האפורים" ראה אור לראשונה בשנת 1954 . על כריכתו התנוסס רישום יפהפה של הציירת רות שלוס, אשר רישומיה עיטרו את הספר כולו. בקווים חומים על רקע ירקרק משורטטת צלליתם המעודנת של אב ובתו הקטנה פוסעים שלובי ידיים בשביל עפר לעבר האופק, בנוף נוּגה וקירח שרק עץ בודד מופיע בו וגם הוא בשלכת.

הוצאה לאור: ספרית פועלים

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 אל יפו

אל יפו
מאת: איימן סיכסק

איימן סיכסק, בספר הביכורים שלו אל יפו, לוקח את הקורא למסע חשוב ופוקח עיניים אל תוך עצמו ואף מחוצה לו, אל סביבתו. בעברית ספרותית יפהפייה כותב הנער המספר רגעים מחייו, ממסגר אותם במילים ומעניק אותם לקורא בעדינות אינטליגנטית.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מקור

 אלי פורש כנפיים

אלי פורש כנפיים
מאת: נגה אלבלך, איורים: רות גווילי

נדב הוא ילד סנדוויץ. יש לו גם אחות גדולה וגם אחות קטנה - תאומה שנולדה כמה רגעים אחריו- אבל מבחינתו היא אחותו הקטנה. נדב מאוד אוהב ציפורים ויש לו מחברת ציפורים מיוחדת שהגננת בגן עזרה לו להכין. אבל עכשיו נדב בכיתה א' ובבית הספר בכלל לא לומדים על ציפורים והוא מתגעגע לגן.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד

סיווג: ספרי ילדים נוער

 אם מישהו ידע

אם מישהו ידע
מאת: שרית מזרחי

רומן מתח - אם מישהו ידע מציג עולם שבו צדק ועוולה, התאכזרות וחמלה, נקמה ומחילה, מתערבבים אלה באלה מדי יום ביומו ומחוללים סערות בחייהם של אנשים רבים, אשמים או תמימים. הספר מעלה שאלות מורכבות על מערכות יחסים בין הורים לילדיהם, על חייהם של ילדים שגדלו ללא משפחה, ועל האופן שבו טראומות ילדות משפיעות על חיינו הבוגרים.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מקור

 אמברוויל

אמברוויל
מאת: טים דייוויס

אריק דוב, פרסומאי מצליח הנשוי לאמה ארנבת היפיפייה, לא מאמין שזה קורה לו. ניקולס יוֹנָה, דמות אפלה מהעבר שהוא מעדיף לשכוח, דורשת ממנו לבצע משימה נועזת עד טירוף. אם לא יספק את הסחורה, לא יראה את אֶמה ארנבת לעולם. ספר אפל, מותח וחדשני, רומן ביכורים של סופר או סופרת אלמוניים. הספר תורגם ליותר מעשרים שפות.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש מאי 2010
מוצגים 94 ספרים ב 12 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים