ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2007 - כל הספרים
מוצגים 56 ספרים ב 7 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 --הבא
 30 יום עם אלון גל

30 יום עם אלון גל
מאת: אלון גל

מדוע אנשים מסוימים זוכים להצלחה בחייהם, ואחרים מצליחים פחות? מדוע גברים ונשים בעלי כישורים ויכולת דומים יגיעו להישגים שונים מאוד - במידת ההגשמה העצמית, בקריירה, בחיי המשפחה, ביחסיהם עם ילדיהם?

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 אבא שלך לא זגג

אבא שלך לא זגג
מאת: דייויד סלע

ספר זה הוא הזמנה למסע בזמן, אל מציאות שבה שוחחנו בטלפון עם חוגה ואסימון, השתמשנו ב"ניאגרה" עם שרשרת שמושכים, בישלנו על פרימוס ופתילייה, שילמנו בלירות, קיבלנו סיפולוקסים לחתונה, ובכלל... היו אז חיים שחבל על הזמן.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 אופטימיות מנצחת

אופטימיות מנצחת
מאת: פרייס פריצ'ט

תוכנית מהפכנית לפיתוח הרגלים של חשיבה חיובית לשיפור הביצועים בכל תחומי החיים. פריצ'ט, מהמובילים בעולם בתחום התרבות הארגונית והשינוי הארגוני, מסתמך על מחקרים מתחום הפסיכולוגיה החיובית, ומראה לקוראים כיצד אפשר לאמץ גישה של אופטימיות מנצחת - חשיבה שמבטה מופנה קדימה, המשלבת גמישות, אנרגיה, חדשנות, ותקווה בדרך שבה ניגשים להתמודד עם כל משימה ומשימה.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 אחרי השתיקה: שירים

אחרי השתיקה: שירים
מאת: רוברט וייטהיל-בשן

לאחר 26 שנות שתיקה יחסית מאז הופעת ספרו האחרון "אפס מקום", חוזר רוברט וייטהיל-בשן ביתר שאת, מבוגר יותר, חריף יותר, ועשיר בתובנה ובהומור.

הוצאה לאור: כרמל

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 אל תביט לאחור

אל תביט לאחור
מאת: קארין פוסום

פקד קונרד סייר הוא בלש בכיר במשטרת אוסלו, אדם מתחשב ונוסך ביטחון, עדין, מוסרי, שאי אפשר שלא לחבב. ללא עדי ראייה וללא ראיות מכל סוג שהוא מתחיל פקד סייר לנהל את החקירה בקפדנות נחושה ולחשוף את רבדיה העמוקים ביותר של הקהילה המקומית, על ההטעיות והשקרים והאפלה הרוחשת מתחת לפני השטח.

הוצאה לאור: ינשוף

סיווג: ספרות מתורגמת

 אלוהים לא מרשה

אלוהים לא מרשה
מאת: חנוך דאום

בספר מרגש חושפני במיוחד עושה דאום חשבון נפש עם אביו הקפדן ומסוגר, עם הקהילה הדתית ממנה בא שאליהם הוא חש אמביוולנטיות בלתי פתורה, עם אשתו עם אלוהים ובעיקר עם עצמו. ללא רחמים הוא מתאר את רגעי ההשפלה, הכאב, הדחייה, יחסים הומוסקסואליים, אוננות שבאה ממקום של לענג את עצמך בשיממון צחיח חברתי.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מקור

 אש על כוחותינו

אש על כוחותינו
מאת: עמיר רפפורט

אש על כוחותינו מסכם עשרה חודשים של תחקיר כואב ומביא בצורה בהירה, קולחת, מרתקת ומצמררת את סיפור המלחמה כפי שטרם נחשף: הכשלים בקבלת ההחלטות, השפעת "נאום קורי העכביש" של נסראללה, האשליות שהתנפצו במפח נפש, רגעי הבדידות של הפיקוד הבכיר והסכינים שננעצו מאחורי הגב - כל אלה נשזרים בהמולת הקרב ובמעשי גבורה של לוחמים וקצינים זוטרים.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 אשליה אמריקאית

אשליה אמריקאית
מאת: איאן שפירו

באשליה אמריקאית מפריך שפירו את הטענה כי בלימה היא אסטרטגיה מיושנת. רשתות הטרור עשויות להיות חמקמקות, אך ניתן לבלום את המדינות המאפשרות לרשתות אלו לסכן את העולם. שפירו מגן על אסטרטגיית הבלימה מול האשמות בפייסנות, וטוען כי אסטרטגיית הבלימה אינה צריכה להירתע מהפעלת כוח נגד איום ישיר כדרך מוצא מפני סכנה מיידית ומוחשית.

הוצאה לאור: כרמל

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2007
מוצגים 56 ספרים ב 7 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים