ספרים שראו אור בחודש נובמבר 2008 - כל הספרים
מוצגים 61 ספרים ב 8 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבא
 אהבת פתאום

אהבת פתאום
מאת: טלי גבע

אהבת פתאום הוא סיפור של אהבת ילדות שמתפתחת לאהבה סוחפת וטוטאלית ומלווה את הגיבורים לאורך כל חייהם. ראשיתו בארץ, בשנות החמישים של המאה העשרים, והוא נמשך עד תחילת שנות האלפיים, חוצה יבשות וימים.

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: ספרות מקור

 אוטומט השחמט

אוטומט השחמט
מאת: רוברט להר

על רקע עידן הנאורות רקח הסופר הגרמני רוברט להר רומן היסטורי סוחף ומהנה, רווי מזימות ואינטריגות, המתנהל בחצר המלוכה ובחדרי חדרים ושזור פרשיות אהבים ופרשיות אפלות. אוטומט השחמט מבוסס על סיפור אמיתי ועל תחקיר מקיף שערך הסופר והוא מעלה שאלות שכוחן יפה גם היום בדבר גבולות התבונה והאפשרות להרחיק ראות מעבר למגבלות תקופתנו.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 אחר כך

אחר כך
מאת: רייצ´ל זייפרט

אליס, אחות פיזיותרפיסטית, וג'וזף, טייח ומעצב, נפגשים בסופה של תקופה קשה בחיי שניהם. עכשיו, כשהם יחד, הם כמעט מאושרים. כמעט עשור חלף מאז שירת ג'וזף כחייל בריטי באירלנד והוא מקווה שהאהבה תעמעם את הזיכרונות הרודפים אותו מימי שירותו הצבאי, ויותר מכול תשכיח את הירייה האחת שירה בגשם. הוא שותק ולא מספר לאליס את המתרחש בלבו. הוא חושש שאם ידבר - יהרוס הכאב אותו ואת כל מה שיקר לו.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא?

איך זה שהאידיוט הזה עשיר ואני לא?
מאת: רוברט שמין

מחבר רבי-המכר רוברט שמין מגלה לראשונה את סודותיהם של המולטי-מיליונרים: למה אנשים מסוימים מושכים אליהם הון ואילו אחרים שקועים בחובות? שמין אוהב לעזור ל"אסונות פיננסיים מהלכים" להרוויח מיליונים. הוא משתמש בסיפור ההצלחה שלו כדי להמחיש איך חשיבה מחוץ לקופסה הביאה להתעשרותו. תלמדו מדוע אידיוטים עשירים מרוויחים יותר מכל "מומחי ההתעשרות" למיניהם, ומה באמת צריך לעשות כדי להשיג שפע פיננסי.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 אנגליה חולמת

אנגליה חולמת
מאת: עודד היילברונר

ספר זה מנסה להציג היבטים מרכזיים בתרבות הביטלס מתוך ההקשר המאוד אנגלי שלה. אין הוא המדריך לסיפור חייהם או למהפכנותם המוזיקלית. על נושאים אלו קיימת ספרות ענפה ומוכרת. הספר יאיר לציבור הקוראים, גם אלה שאינם אוהדים במיוחד את הלהקה (ויש כאלה!), את הסיבות והתנאים להצלחתם הבינלאומית וינסה לתת פירוש חדש ומקורי לאותן תופעות הקשורות לביטלס ואשר חשבנו כי אנו יודעים עליהן הכול.

הוצאה לאור: כרמל

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 אנשים מתוקים לחיים ארוכים

אנשים מתוקים לחיים ארוכים
מאת: ד"ר משה זילבר

הספר נולד מתוך בעיות שהציגו מטופלים בפני ד"ר זילבר לאורך שנות עבודתו כרופא קליני וכמנהל פורומים אינטרנטיים בנושא סוכרת, ולכן הוא משקף מה שהסוכרתיים רוצים לדעת ולא את מה שהרופא חושב שמגיע להם לדעת!

הוצאה לאור: אוריון

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 אף אחד לא שייך לכאן יותר ממך

אף אחד לא שייך לכאן יותר ממך
מאת: מירנדה ג'ולי

גיבוריה של ג'ולי, נשים וגברים, נקלעים למצבים קיצוניים, שלעתים הם מצליחים להתפתל לתוכם בכוחות עצמם ולפעמים גורלם קם עליהם. הם מנסים להתקיים בהם בזכות (ולמרות) המרכיבים השולטים באישיותם, ולשרוד בעולם שנדמה שלא פעם נשמט מתחת לרגליהם.

הוצאה לאור: אחוזת בית

סיווג: ספרות מתורגמת

 אריה פצוע

אריה פצוע
מאת: עמוס טל שיר

אריה פצוע הוא סיפורו של נער בעל ידי זהב שאהב לשיר לפני המלחמה, שר והנהיג צעירים בגטו, שרק מנגינות ושרד את מחנות העבודה זקסנהאוזן וקניגסווסטרהאוזן. אחרי המלחמה המשיך לשיר בקיבוץ ולא חדל גם כשהחלום נשבר. לצד סיפור הרפתקאות של אותו נער, שבגר והיה לסב, מביא נכדו את סיפורו שלו על נעוריו בתיכון ועל חוויותיו בצבא ובמלחמת לבנון השניה.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש נובמבר 2008
מוצגים 61 ספרים ב 8 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים