ספרים שראו אור בחודש יוני 2007 - כל הספרים
מוצגים 58 ספרים ב 8 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבא
 DRIVE אטלס כבישים ומדריך לנהג

DRIVE אטלס כבישים ומדריך לנהג
מאת: יואב קווה - עורך

כיצד לתכנן את הנסיעה הבאה בחוכמה? מתברר שניווט בכבישים עם מפת כבישים סטנדרטית לא תמיד מספיק. תיכנון נסיעה הפך בשנים האחרונות לעניין מורכב, וכדי להגיע בזמן ובשלום לפגישה או ליעד מבוקש צריך לשקלל נתונים רבים: מהן השעות שבהן צפוי עומס תנועה בקטעי כביש מסוימים, איזה כבישים מועדים יותר לתאונות, איפה ממוקמות מכמונות מהירות ועוד.

הוצאה לאור: מפה

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 אבא שלי הוא בייגלה - יוגה להורים ולילדים

אבא שלי הוא בייגלה - יוגה להורים ולילדים
מאת: ברון בפטיס , איירה: סופי פאטוס

אבא שלי הוא בייגלה נוצר במיוחד לחוויה משותפת של הורים וילדים. תמצאו בו תרגילי יוגה קלים לביצוע המלוּוים בהסברים ברורים ופשוטים. יוגים בכל הרמות ובכל הגילים ייהנו מהתרגילים ששואבים השראה מעולם הדמיון והטבע.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי ילדים נוער

 אודיסאוס

אודיסאוס
מאת: יחיעם פדן

הספר מתאר את סיפור חייו של אודיסאוס בעיני המחבר; את מה שהומרוס לא סיפר השלים יחיעם פדן בעזרת רמזים שמצא בשירה הקדומה ובעזרת הרבה דמיון. מחבר הספר משוכנע כי התיאורים המדויקים של האיש, מולדתו ונדודיו אינם פרי דמיונו של הומרוס. ההשקפה שהדריכה אותו היא שאודיסאוס היה היווני הראשון שהפליג במרחבי הים התיכון ממערב ליוון.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 איש ללא צל

איש ללא צל
מאת: יוסי אבני-לוי

חייו של יונתן, המתגורר בברלין בתפקיד, מוסטים ממסלולם לאחר שצעיר מסתורי בשם סבסטיאן פונה אליו בבקשת עזרה. בבת אחת הכול משתנה: המשטרה מתדפקת על דלתו, מישהו מאזין לקו הטלפון שלו ואפילו מצלמים אותו בחשאי.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מקור

 אסטריקס ומרבד הקסמים

אסטריקס ומרבד הקסמים
מאת: אלברט אודרזו

בכפר הגאלי הקטן של אסטריקס ואובליקס, יש בעיה קטנה אחת - הפייטן שלהם הוא המוזיקאי הגרוע ביותר בעולם הקדום. כשדורה מיקס פוצח בשירה, הקול שלו מבריח את השמש אל מאחורי העננים וגשם מתחיל לרדת. אבל לזה בדיוק מייחלים אי שם במזרח הרחוק, בממלכתו של הראג'ה שוהאדה, כשהגורו דירבאלה מאיים לשים סוף לעונת היובש על ידי העלאת הנסיכה מינהאדה המקסימה לקורבן.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי ילדים נוער

 אפייה בריאה, עוגות עוגיות מלוחים

אפייה בריאה, עוגות עוגיות מלוחים
מאת: אביגיל מייזליק

אפשר לאפות בריא וליהנות מהתוצאה! אפייה בריאה, ספרה של השפית אביגיל מייזליק, נותן מענה אמיתי לחובבי האפייה ולשוחרי מזון הבריאות.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 אש זרה

אש זרה
מאת: עמוס אריכא

ערב ההחלטה הגורלית על ההתנתקות מרצועת עזה, כשברקע נשמעים איומים על חייו של ראש הממשלה, מגויס מחדש יעקב זיו, בכיר במוסד שפרש לגמלאות, לחיזוק חגורת האבטחה סביבו. זיו משוכנע ששורה אחת במסר שהעביר איסר מנדלסון, הרב הנערץ של המתנחלים - "אסור שיהודי ירים יד על יהודי" - היא קצה החוט במזימה שנרקמת במחשכים.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרות מקור

 גלגולי לשון

גלגולי לשון
מאת: גיא דויטשר

תיאור מענג, מלא קסם והומור של תולדות הלשונות. לגיא דויטשר, בלשן מבריק, יש כישרון לא רק להסביר בצורה בהירה וחפה מז'רגון מדעי שאלות מורכבות, אלא גם לספר סיפור באופן מרתק ומשעשע. "גלגולי לשון" ראה אור במקורו באנגלית, וזכה להצלחה עולמית מפתיעה ושלל ביקורות נלהבות.

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרי מדעי אדם וטבע

ספרים שראו אור בחודש יוני 2007
מוצגים 58 ספרים ב 8 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים