ספרים שראו אור בחודש אוגוסט 2011 - כל הספרים
מוצגים 66 ספרים ב 9 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 --הבא
 OMG אני בהריון

OMG אני בהריון
מאת: ליאת לוי-קופלמן והגר שפר

ליאת לוי-קופלמן וד"ר הגר שפר הן חברות טובות שחלקו יחד היריון, לידה ודיאטה. אחרי שגילו זו לזו את כל מה שלא סיפרו להן רופא הנשים, החברות ואמא, הן כתבו על זה ספר - מניסיונן האישי, בגובה העיניים ובאופן מעניין, מאלף ושנון. את הספר הן כתבו כמדריך חדשני להריון מושלם, שנותן מגוון פתרונות לכל מה שעובר עלינו כנשים לפני, בזמן וקצת אחרי ההיריון, כולל הנחיות להתמודדות עם כל הסימפטומים בצורה מערבית וגם טבעית

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 אהבה אקסקלוסיבית

אהבה אקסקלוסיבית
מאת: יוהנה אדוריאן

בעדינות ובאהבה רבה - ובכישרון כתיבה נפלא - מתחקה יוהנה אדוריאן ברומן אהבה אקסקלוסיבית אחר מעשה ההתאבדות המשותף של סבה וסבתה: הוא חלה במחלה קשה, והיא לא רצתה לחיות בלעדיו. ביום ראשון אחד ב- 1991 הם הוציאו את תוכניתם אל הפועל. ורה ואישׁטוָן הלכו אל מותם יחד, ובכך יצרו לסיפור האהבה שלהם, שהותיר בחוץ את שאר העולם והרחיק מהם אפילו את ילדיהם, את סופו ההגיוני היחיד.

הוצאה לאור: הכורסא וידיעות ספרים

סיווג: ספרות לא בדיונית

 אהובת הקצין הצרפתי

אהובת הקצין הצרפתי
מאת: ג'ון פאולס

שרה, אישה צעירה ותימהונית, המשרתת גברת עשירה בעיר חוף קטנה, מוחרמת על ידי התושבים משום שיצא לה שם רע: נודע ברבים שהיתה מאהבת של קצין צרפתי, עד שנטש אותה וחזר לאשתו החוקית. את כל שעות הפנאי שלה היא מעבירה על קצה הצוק המשקיף אל הים, בתוך צמחייה פראית וסבוכה. היא עומדת שם שעות ארוכות ומשקיפה אל הים, ואנשים אומרים שהיא מצפה לשובו של אהובה. באחת ההתבודדויות שלה היא נתקלת בצ'רלס, ג'נטלמן ממוצא אצילי שאוסף מאובנים. צ'רלס מאורס לארנסטינה, צעירה שגרתית נטולת קסם, בתו של מתעשר המחפש ייחוס.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 אין שקט בעולם כלל

אין שקט בעולם כלל
מאת: רות קרא-איוונוב קניאל

קובץ השירים אין שקט בעולם כלל, נבחר על ידינו בשל איכויותיו הבולטות ובזכות הדיאלוג המורכב שהוא מנהל עם המקום הישראלי. נקודת המוצא שמתוכה נמסרים השירים, היא זרותה של המחברת לישראליות ולשפה העברית. ברבים מן השירים מצויה הדוברת בתהליך של חיפוש בית חדש, רוחני ומשפחתי, שיקנה לה תחושת שייכות ויאפשר לשיח האהבה האינטימי, הזוגי והאימהי, להישמע ולהיקלט.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 אמת

אמת
מאת: פיטר טמפל

מאז שסטיבן וילאני הצטרף למחלק הרצח של מלבורן כשוטר צעיר, הוא נובר יום־יום בהריסות שמותירים אחריהם בני־אדם - ברפש, בכאב, בפחד ובדם. הוא רגיל למראות כמו זה שנגלה לעיניו בדירת פאר בעיר - גופת נערה עירומה וחסרת זהות. אך עתה, משהתמנה לתפקיד ראש המחלק, וילאני מגלה כי עליו להתמודד לא רק עם המתים, אלא גם עם החיים: יותר מדי אנשים היו מעדיפים לראות את הנערה המתה נותרת באלמוניותה, יותר מדי פוליטיקאים ובעלי דרגות מתערבים בחקירות שהוא מנהל,

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 את כל הדברים

את כל הדברים
מאת: יצהר ורדי

קיבוץ מאובק בדרום, טריטוריה גיאוגרפית ורגשית כאחד, מוצאים עצמם אח ואחות מאבדים, לאט-לאט, את כל הבטוח והיציב בחייהם. האובדנים הללו קורעים ברקמת יחסיהם שסעים שאי אפשר לאחות אך גם כובלים אותם זה לזו בשלשלאות שאי אפשר להתיר. גיבור הרומן ומי שכותב אותו, המכונה בפי כול "פיצקי", ואחותו הנמהרת, היפהפייה וחדת הלשון, ליליה, משתמשים האחד בשניה כצרי לפצעים שהותירה בהם ילדותם המסוכסכת, ופוגעים האחת בשני בדרכים שאינם מבינים.

הוצאה לאור: זמורה-ביתן

סיווג: ספרות מקור

 באבא סגי וחייהן הסודיים של נשותיו

באבא סגי וחייהן הסודיים של נשותיו
מאת: לולה שוניין

באבא סגי הוא גבר בגיל העמידה, עשיר, יהיר, אדיר ממדים וחובב מנעמים, העומד בראש משפחה הכוללת ארבע נשים ושבעה ילדים. ארבע נשותיו הן אייה סֶגי, אשת נעוריו החזקה ונוטרת הטינה שתעשה הכול להגן על מעמדה; אייה טוֹפֶּה הביישנית, שחרדתה מאפילה על הגינותה; אייה פֶמי התככנית, הנחושה להשיג את כל מאווייה; ובּוֹלַנְלֶה הצעירה והמשכילה, שהחיים התאכזרו אליה, והיא מעוררת את קנאתן של האחרות. הסוד שהיא שומרת יחשוף בבוא העת אמיתות מדהימות על כל בני הבית.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 בוגד משלנו

בוגד משלנו
מאת: ג'ון לה-קארה

פֵּרי וגֵייל, זוג אידיאליסטים צעירים ומאוהבים, יוצאים למה שאמורה להיות חופשת טניס חלומית באיי הבהאמה. אבל השמים התכולים מתחילים להתקדר כאשר דִימָה, אוליגרך רוסי, מגייס אותם כדי לסייע לו לערוק. בתמורה לחסינות מוכן דִימָה להלשין על עמיתיו במאפיה הרוסית ולחשוף שחיתות במערכת הפיננסית והפוליטית הלגיטימית כביכול בארצו. פרי וגייל התמימים מוצאים את עצמם שקועים עד צוואר במשחק קטלני שאת תוצאותיו יכריע ניצחונו של השירות החשאי הבריטי בקרב אכזרי ועקוב מדם.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש אוגוסט 2011
מוצגים 66 ספרים ב 9 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים