ספרים שראו אור בחודש ינואר 2008 - כל הספרים
מוצגים 51 ספרים ב 7 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 --הבא
 אימא (אמא) ללא הפסקה

אימא (אמא) ללא הפסקה
מאת: פיונה ניל

לוסי סוויני, היא "אימא ללא הפסקה" ובמצב חירום מתמיד. הבלגן אצלה חוגג, החיים הם סדרה של קומבינות וכל רגע הוא הפתעה חדשה, ולא תמיד לטובה. היא לא תמיד זוכרת למה בעצם ויתרה על קריירה בתקשורת למען שלושה דרדקים - משגעים, כמובן, במלוא מובן המילה - ובעל-עם-פתיל-קצר, שלמרבה הפלא מחזיק מעמד וגם מחלק עצות חינם. ותזכירו לה בבקשה מה זה סקס.

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: ספרות מתורגמת

 אסתרי

אסתרי
מאת: אומרי טגאמלק אברה

אומרי הבוגר, יושב בצוהרי יום סתוי במשרדי ואומר עם זיק של ציניות מרירה " באתיופיה אנחנו לא הינו אתיופים, שם הינו פלאשים (מלשון פולשים/זרים) כשהגענו הנה הפכנו לאתיופים ואנחנו חשבנו שבאנו הביתה...."

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות לא בדיונית

 ארבע אחרי הצהריים

ארבע אחרי הצהריים
מאת: נועה זית

נורית נולדה וגדלה בקיבוץ בעמק הירדן, ושנות חייה כשנות המדינה. בצל המלחמות, הלינה המשותפת בקיבוץ וסבא וסבתא העירוניים, מגבעתיים של פעם, עוברות שנות ילדותה והתבגרותה של נורית, כשלכל אורכן היא תמיד קצת בצד, אינה שייכת לגמרי לקיבוץ, וגם לא למקום אחר.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מקור

 ארץ רחוקה

ארץ רחוקה
מאת: דניאל מייסון

איזבל גדלה בכפר נידח, בחבל ארץ שחון ושומם. כשהבצורת, השחיתות והמלחמה מגיעים אל פתח ביתם, יוצא אחיה האהוב, איזיאס, אל העיר הגדולה כדי לנסות למצוא שם את מחייתו. לאחר ששום ידיעה אינה מגיעה ממנו, שולחת המשפחה את איזבל לצאת בעקבותיו.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 אשמה, סבל וזיכרון: גרמניה זוכרת את מתיה במלחמת העולם השנייה

אשמה, סבל וזיכרון: גרמניה זוכרת את מתיה במלחמת העולם השנייה
מאת: גלעד מרגלית

אשמה, סבל וזיכרון בוחן את תרבות הזיכרון וההנצחה של המתים הגרמנים במלחמת העולם השנייה ומנתח את המתח המתקיים בתרבות זו בין מוטיב האשמה ובין מוטיב הסבל ותחושת הקורבן הלאומיים.

הוצאה לאור: הוצאת הספרים של אוני' חיפה

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 אתיקה טובה לעסקים

אתיקה טובה לעסקים
מאת: רות וולף

מטרת הספר להקנות כלים אתיים למנהלים ואנשי עסקים מתוך אמונה שטיפוח אחריות והתנהגות מוסרית תסייע להם להשיג את יעדיהם ולקדם את החברה/ארגון לצמיחה וייעול מירביים. בין היתר הספר סוקר את השערוריות הפיננסיות הגדולות בארה"ב, את השלכותיהן על הכלכלה העולמית והישראלית, ומנתח את הסיבות למעידות.

הוצאה לאור: ראובן מס

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 באושר ובאושר

באושר ובאושר
מאת: טל בן-שחר

האם אפשר ללמוד איך להיות מאושרים? התשובה היא כן. טל בן-שחר, מרצה ישראלי שאלפי סטודנטים בהרווארד השתתפו בהרצאות שלו בתחום "הפסיכולוגיה החיובית", מאמין כי אפשר לשלוט באותו מצב חמקמק: האושר. בן-שחר משלב בכשרון רב מחקרים מדעיים, עצות לעזרה עצמית והארה רוחנית, וטווה מהם מערכת עקרונות, כדי לזכות בחיים של אושר.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 בית התה הצועני

בית התה הצועני
מאת: ניקי פלגרינו

רפאלה מורטי, היפה בבנות העיירה טריאנטו שבדרום איטליה, בתו של דייג פשוט, נישאת לבחיר לבה, מרצ'לו רוסו, הבן הבכור של המשפחה העשירה ביותר בעיירה והגבר היחיד שאהבה מעולם. אבל חלומותיה על אהבה, אושר ורווחה מתנפצים אחרי שנת נישואים קצרה אחת.

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש ינואר 2008
מוצגים 51 ספרים ב 7 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים