ספרים שראו אור בחודש אוגוסט 2005 - כל הספרים
מוצגים 40 ספרים ב 5 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 --הבא
 102 דקות - הסיפור שטרם סופר על  מגדלי התאומים

102 דקות - הסיפור שטרם סופר על מגדלי התאומים
מאת: ג'ים דווייר, קווין פלין

ג'ים דווייר וקווין פלין, עיתונאים בכירים ב"ניו-יורק טיימס", כתבו את 102 דקות על בסיס מאות ראיונות עם מחלצים וניצולים, אלפי עמודים של עדויות ואינספור תמלילי שיחות טלפון, הודעות דואר אלקטרוני ושיחות בקשר. רבות מהעדויות הותרו לפרסום רק בעקבות מאבק משפטי. ההישג העיתונאי התבטא בשהות ארוכה ברשימות רבי המכר בארצות-הברית.

הוצאה לאור: עברית

סיווג: ספרות לא בדיונית

 אבירי שולחן המטבח

אבירי שולחן המטבח
מאת: ג'ון שסקה

תחזיקו חזק! חברי השלישייה במנהרת הזמן עומדים לשנות את ההיסטוריה - אם כי... ממש ברגע זה אביר בשִׁריון שחור מסתער עליהם בשפוד ענקי, כך שלא בטוח שהם יישארו בחיים כדי לספר. בכל אופן, איך בכלל הם הגיעו למצב הזה?

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי ילדים נוער

 אהבה כלואה

אהבה כלואה
מאת: ז'יל רוזייה

סיפור מטלטל ומלא עוצמה המתרחש בשנות מלחמת העולם השנייה בביתה של משפחה ממוצעת בצרפת, שאינה מורדת בכובש אלא נכנעת למהלך ההיסטוריה בעודה נעה בין אומץ לב מפוקפק לאוזלת יד חסרת אונים.

הוצאה לאור: שוקן

סיווג: ספרות מתורגמת

 אהבה קלועה

אהבה קלועה
מאת: שמואל גורדון

"אהבה קלועה" הוא סיפורם של אישה וגבר המתחברים וניתקים זה מזו, סיפור על אהבתם, שמחתם וכאבם כפי שסיפרו לי הרחק מכאן. גילוי הלב והגוף של גיבורי הספר, דמיונם וחלומותיהם, ירתקו אותך להמשיך לקרוא, להתלבט איתם, להתייסר, לחגוג, להשתוקק ולאהוב כמותם.

הוצאה לאור: גוונים - סדרת חלונות

סיווג: ספרות מקור

 אוטוביוגרפיה או סיפור ניסויי עם האמת

אוטוביוגרפיה או סיפור ניסויי עם האמת
מאת: מ.ק. גנדהי (גנדי)

חיי הם המסר שלי," אמר גנדהי, ואכן כוחה של האוטוביוגרפיה שלו טמון בכך שכל השקפה, שאלה או סוגיה בספר נובעת מעצם סיפור חייו ושזורה בהם. אין אלה דברי הגות תיאורטיים, אלא מופת חד-פעמי של מעשה ורוח, המַפְרים זה את זה. בגילוי לב מרשים, בקור רוח וללא בושה, מגולל בפנינו גנדהי את סיפורו ואינו מסתיר אף לא אחד מכישלונותיו. מהטמה גנדי

הוצאה לאור: אסיה

סיווג: ספרות לא בדיונית

 אור הגנוז

אור הגנוז
מאת: מרטין בובר

מרטין בובר (1878-1965) ליקט וקיבץ במשך עשרות שנים סיפורי חסידים וצדיקים שעברו מדור לדור בעל-פה ובכתב. "אור הגנוז" הוא אחד האוספים המרכזיים והמקיפים בתחום, וכולל מאות סיפורים ואגדות המובאים לפי סדר דורות הצדיקים בתנועת החסידות. הספר זכה למהדורות רבות, ועתה סודר מחדש, ועוטר בידי יוני בן-שלום.

הוצאה לאור: שוקן

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

 אינאיס

אינאיס
מאת: ורגיליוס

אינאיס, האפּוֹס הלאומי רב המידות ורחב היריעה, הוא גולת הכותרת בשירתו של ורגיליוס. בשירה זו מוּארות באור חזונו של המשורר תולדות רומא בזעיר אנפין, מעברהּ הלוט באגדות קדומים ועד זמנו של המשורר, ימי ייסודה של הקיסרות

הוצאה לאור: כרמל

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 אינשטיין מאוהב - רומן מדעי

אינשטיין מאוהב - רומן מדעי
מאת: דניס אוברביי

בביוגרפיה המבריקה ומאירת העיניים אינשטיין מאוהב, אנו מתוודעים סוף סוף לאלברט האיש בנפרד מאינשטיין האגדה. הביוגרפיה מציירת אותו במלוא אנושיותו, עם הגחמות שלו, עם חוש ההומור ועם האם השתלטנית. (איינשטיין)

הוצאה לאור: זמורה-ביתן

סיווג: ספרי מדעי אדם וטבע

ספרים שראו אור בחודש אוגוסט 2005
מוצגים 40 ספרים ב 5 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים