ספרים שראו אור בחודש מאי 2006 - כל הספרים
מוצגים 59 ספרים ב 8 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבא
 איך מתחילים אהבה

איך מתחילים אהבה
מאת: נאוה סמל

שבעה סיפורי אהבה לצעירים החושפים את הגישושים, ההתלבטויות, הדחייה, המשיכה – מניפת הרגשות הסותרים שנפרשת במפגש הראשון עם האהבה. רומן המתרקם על גבי מחשבים, מפגש אסור בין נערה לצנחן אנגלי לפני קום המדינה, וזוג אוהבים שלומד איך להיות אמיצים בבחירתם ולעמוד מול העולם בראש מורם.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרי ילדים נוער

 איש העולם - שש מסות על תרבות החיים

איש העולם - שש מסות על תרבות החיים
מאת: רלף וולדו אמרסון

הוגה הדעות, המַסַאי והמשורר רלף וולדו אמרסון נחשב ל"אינטלקטואל האמריקני" הראשון. במרכז הגותו עומד האדם כיֵשות חופשית המחוברת לעולם באופן בלתי אמצעי, פרט ייחודי שבכוחו להנהיג את חייו בעצמו למען רווחתו ואושרו ולטובת החברה כולה.בשש מסות מבריקות על תרבות החיים שקובצו ב"איש העולם" מציג רלף וולדו אמרסון את האדם לא רק כפי שהוא אלא גם כפי שהוא יכול להיות.

הוצאה לאור: נהר ספרים

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 אנשי המשמר

אנשי המשמר
מאת: טרי פראצ'ט

תת-סמל גזר זכה בקידום! עתה הוא ממונה על המגויסים החדשים למשמר העירוני של אנק-מורפורק, הכבירה בכל ערי עולם הדיסק. אחריות כבדה מונחת על כתפיו של הגמד, אבל אחריות כבדה עוד יותר מתגלגלת לפתחו. מסמך שהתגלה לאחרונה מצביע עליו כעל יורש העצר החוקי של העיר, הנשלטת זה שנים על ידי הפשע, אם כי הפשע מאורגן.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מתורגמת

 אראגון

אראגון
מאת: כריסטופר פאוליני

בלב יער, על רכס השדרה, מצא אראגון את האבן הכחולה. מתוכה בקעה דרקונית זעירה וגורלו נקשר בגורלה. עד מהרה מגלה הנער העני כי הוא נצר למורשת עתיקת יומין, מורשתם של רוכבי הדרקונים. הוא נשאב אל תוך עולם חדש, הפכפך ומלא עוצמה, אל תוככי קיסרות אלאגייזיה שבה שולט גאלבטוריקס הרשע.

הוצאה לאור: כנרת בשיתוף כתר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 ארוכה הדרך למטה

ארוכה הדרך למטה
מאת: ניק הורנבי

בלילה האחרון בשנה, 31 בדצמבר, נפגשים ארבעה אנשים על הגג של בניין המקפצה, אתר ההתאבדות הפופולרי בצפון לונדון. איש מהם לא תכנן לפגוש את האחרים. איש מהם לא תאר לעצמו שייסוג בו מכוונתו לקפוץ אל המוות הממתין על המדרכה.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 ארטמיס פאול - צופן הנצח

ארטמיס פאול - צופן הנצח
מאת: אואן קולפר

עוד משימה אחת ודי, מבטיח ארטמיס, בספר השלישי בסדרה. עוד עסקת ענק אחרונה לפני שאביו חוזר לתפוס את מקומו בראש אימפריית פאול. בכיסו מונח הקוביון, מחשב זעיר ששווה מיליונים, פרי מוחו הגאוני והטכנולוגיה שגנב מהפיות.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי ילדים נוער

 ארץ אשה

ארץ אשה
מאת: איל מגד

ביצירה מרגשת זו מספר איל מגד את סיפור חייו בכנות יוצאת דופן ומזוויות מקוריות. הייתי רוצה לספר את קורותינו, הוא כותב, טעות להעלות על הדעת שאי-פעם אשתחרר מחובת הדיווח, מהתשוקה לספר, להנציח. איפה אני ואיפה סב-סבי, הצדיק מצ'כנוב, שאמרו עליו שאינו מספר ברבים על צער גידול עצמו. "הייסורים להשלמת הנפש," הוא היה אומר, "הם עניין שבצנעה גמורה".

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מקור

 בוץ

בוץ
מאת: שירי ארצי

בוץ הוא רומן אפל ועמוק, המשלב עוצמה ויזואלית וקצב של סרט פעולה עם רגישות לשונית מפעימה, חדה כסכין.

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש מאי 2006
מוצגים 59 ספרים ב 8 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים