ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2008 - כל הספרים
מוצגים 75 ספרים ב 10 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבא
 אדם נכנס לחדר

אדם נכנס לחדר
מאת: ניקול קראוס

סמסון גרין, פרופסור צעיר באוניברסיטת קולומביה, נמצא משוטט במדבר נבאדה. כשאשתו אנה מגיעה לקחת אותו הביתה, היא מוצאת אדם שאינו זוכר כלום, אפילו לא את שמו. הסרת גידול קטן ממוחו מצילה את חייו, אבל זיכרונותיו מעבר לגיל שתים-עשרה אבודים לעד.

הוצאה לאור: מחברות לספרות

סיווג: ספרות מתורגמת

 אהבה אסורה בפטרבורג

אהבה אסורה בפטרבורג
מאת: מישקה בן-דוד

בבוקר מושלג בסנט פטרבורג מתעורר איש מוסד לצדה של אהובתו הרוסייה, ומחליט להפוך את השקר לאמת: סיפור הכיסוי שלו יהיה מעתה למציאות חייו. לא עוד סוכן חשאי שנישואיו נהרסו בגלל סוד שהסתיר במשך שנים. מהיום הוא יהיה איש עסקים קנדי המנהל חיים שקטים עם מוכרת הספרים שבה התאהב.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מקור

 אהבות ומזימות

אהבות ומזימות
מאת: ג'קי קולינס

לאקי סנטאנג׳לו חוזרת כדי לנקום - חזקה, סקסית ומפתה כתמיד. אבל כעת לאקי מבוגרת יותר וחכמה יותר - והיא להוטה להחזיר לעצמה את עמדת הכוח בלאס־וגאס. היא עומדת לעשות זאת על ידי הקמת מלון בשווי מיליארד דולר.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 אמנו שבשמים

אמנו שבשמים
מאת: פבלו סימונטי

חוּליה ברטוליני בת השבעים ושבע עורכת חשבון נפש. ממיטת חוֹליה היא מפתיעה את ארבעת ילדיה ומחליטה לא לעבור את הטיפולים שהיו יכולים להאט את קצב התקדמות המחלה הממארת שלקתה בה, בידיעה שהמוות ממתין לה כך או כך. במקום זאת חוליה מעבירה את הזמן שנותר לה בבחינה של חייה. היא מישירה מבט שהוא לעתים קר, ולעתים מלא רגש, ובוחנת את הסיפור של משפחתה, משפחה של מהגרים מאיטליה. היא נזכרת בילדותה, בבית שבו האב היה הסמכות הבלעדית והאם כנועה ומושפלת, כמקובל בצ'ילה השמרנית של שנות השלושים.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 אני ואפסי

אני ואפסי
מאת: רן יגיל

"אני ואפסי" הוא רומן עכשווי נדיר בעוצמתו, בכנותו וברגישותו, החושף מרקם יחסים מורכב בין אב לבתו על רקע סצנת הרוק ותרבות הצעירים בתל-אביב של שנות התשעים. אולם מתחת לפני השטח הללו המתוארים באותנטיות רבה, ולמעשה במרכז הרומן, מצויה הטרנספורמציה הנפשית העמוקה שעובר הגיבור, ישראל ידעון, אמרגן המצוי לכאורה בשיא הקריירה המקצועית שלו. מכאן ואילך מתחיל מסע חיפוש אכזרי, אקזיסטנציאליסטי במהותו ורווי מתחים פסיכולוגיים, בלב משבר התפוררות חייו הקודמים, הסדורים להפליא אך השקריים מיסודם, לקראת גילוי משמעות חדשה לחייו.

הוצאה לאור: כרמל

סיווג: ספרות מקור

 בין הגינה לבית

בין הגינה לבית
מאת: אורלי רובינזון

הספר בין הגינה לבית הוא תיעוד מצולם של עשרות גינות מעוצבות ומתוכננות ברחבי הארץ, המציגות מגוון גדול של סגנונות ותפיסות עכשוויות בתחום אדריכלות הנוף בבתים פרטיים.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי אומנות ועיצוב

 במדבר מלון אורחים

במדבר מלון אורחים
מאת: גילית חומסקי

בלילה גורלי אחד נולד במלון תינוק. בכל שנה, ביום ההולדת שלו, הוא מוזמן לנפוש עם אמו במלון, אולי יפגוש שם את אביו שיצא מחייו עוד לפני שנולד. דברים מוזרים קורים במלון "ענפי הרימון" - אנשים וחפצים נוטים לחזור אליו. משנה לשנה מתגבשת בו חבורה קבועה ואקראית לכאורה: "תינוק יום ההולדת" ואמו דריה, אלישע נתן, חוקר מערות קומראן, תרזה הולשטיין האלמנה ומימי, פקידת הקבלה שחולמת לעבור לתל אביב אך מתקשה לעזוב את חייה בדרום.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מקור

 ברזל

ברזל
מאת: ערן בר-גיל

ברזל הוא רומן המצליח לתאר את הרגעים ואת המפגשים הבלתי- צפויים המשנים את מסלול חיינו. במבנה ספרותי נועז ומתוחכם מביא ערן בר-גיל את קולותיהן ואת סיפוריהן של נשים בלתי-נשכחות בעיצומו של משבר, ודרכן את דמותו של נטע הרלב ואת סיפורו, סיפור של גאולה הנמצאת ביצירה ובאהבה.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2008
מוצגים 75 ספרים ב 10 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים