ספרים שראו אור בחודש מרץ 2008 - כל הספרים
מוצגים 57 ספרים ב 8 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבא
 AD(H)D הפרעת קשב וריכוז אצל מבוגרים

AD(H)D הפרעת קשב וריכוז אצל מבוגרים
מאת: ענת קורת

מבוגרים רבים שואלים את עצמם מדוע אינם מצליחים לממש את רצונותיהם ואת יכולותיהם ותוהים אם קשיי התפקוד היומיומיים שלהם נובעים למעשה מהפרעת קשב וריכוז.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 אדון הסימפטום

אדון הסימפטום
מאת: גלעד אלבום

סיפור פשוט: חייל משוחרר הולך לאוניברסיטה, לומד שפות, גומר תואר ראשון בבלשנות. אמא לוחצת להמשיך לתואר שני. הודו לא קוסמת לו, סמים הוא לא אוהב. יש לו חברה, יפה אבל נודניקית. מה עושים? הולכים לעבוד במרכז לבריאות הנפש, באמצע הדרך בין ירושלים לבית-שמש.

הוצאה לאור: בבל

סיווג: ספרות מקור

 אוטוביוגרפיה

אוטוביוגרפיה
מאת: צ'רלס דרווין

ספר זה מציע לראשונה לקורא העברי אוטוביוגרפיה של מי שתרם יותר מכול לפיתוחה ולהפצתה של תיאוריית הברירה הטבעית: חוקר הטבע האנגלי בן המאה ה-19, צ'רלס דרווין (1882-1809).

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 אוצר הטמפלרים

אוצר הטמפלרים
מאת: סטיב ברי

האם אוצר הטמפלרים אבד במאה הארבע-עשרה או שמא הוא נשאר חבוי בפירינאים? שתי קבוצות יוצאות לחפש את האוצר בעקבות קצה חוט של סדרת רמזים. אך האם האוצר הוא מה שחשבו, או שמא סודם של הטמפלרים טומן בחובו אפשרויות הרסניות? ספר מתח היסטורי סוחף ומרתק, שלא תוכלו להניח מהיד עד לדף האחרון, כאשר יסתיים המרדף עוצר הנשימה אחר אוצר הטמפלרים וסודם.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 אחותי בונגסון

אחותי בונגסון
מאת: גונג ג'י-יאנג

דרך עיניה של ג'יאנג בת החמש, נחשף סיפורה של בונגסון - משרתת ענייה, מוזנחת וחסרת השכלה אך חרוצה שהמציאות הקשה בקוריאה של שנות השישים והשבעים זורקת אותה לזרועותיה של עבודה קשה ותובענית, לקשיי פרנסה ולשלל מערכות יחסים מפוקפקות עם גברים אקראיים.

הוצאה לאור: אסטרולוג בשיתוף ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 אלוהים אוהבת אותי

אלוהים אוהבת אותי
מאת: עמוס טלשיר

דין הוא יזם היי-טק צעיר וכריזמטי שחי בעיקר בתוך הדמיון שלו. מתוך הדמיון הזה פורצת גם חברת הסטארט-אפ שלו, מיזם "טכנולוגית החיזור האינטרנטית", שמנסה להפוך רומנטיקה לכסף ועומדת לפני הנפקה בבורסה הניו-יורקית. דין, שסובל מרעב תמידי וחוסר שינה כרוני, מהלך כמו לוליין על החבל הדק שבין יצירתיות פרועה לבין מעשיות מסחרית, וכדי לשמור על שיווי המשקל הוא מייצר ללא הרף רעיונות חדשים, ומצית את עצמו בדלק מסוכן של אופוריה וביטחון עצמי.

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרות מקור

 אמבט האבץ

אמבט האבץ
מאת: מרגרט מצאנטיני

אמבט האבץ הוא סיפור אהבתה של הגיבורה לסבתא שלה, אישה גדולה מן החיים השוכבת מתה כעת ופניה אל האין, שחיתוך פיה המריר חתום לתמיד. "אני יורדת מהמיטה ומגיעה לחצר. אני צועדת בשדות, במקום שבו השמש שקעה כשהייתי ילדה. תודה לך, סבתא, שהזמנת אותי לריקוד הוואלס המקוטע הזה. ואלס החיים שממנו ניבטים כל בני המשפחה, כל סיבוב - פנים חדשות."

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 בסוף יבוא מלאך

בסוף יבוא מלאך
מאת: רונן פורת עם אילן יצחייק

עד גיל 30 היה רונן פורת "הבן של השכנים": צעיר רגיל מחולון, נאה מאוד, נשוי באושר, לומד ועובד, הולך למילואים, משחק כדורסל ומוקף חברים מבית הספר, הצבא והעבודה. אבל יום שחור אחד הוא אובחן כחולה ALS, ומאז הלך מצבו והדרדר במהירות. הוא ביטל את רכישת הבית שתכנן, התגרש מאשתו דאז, אהבת חייו, על מנת לשחרר אותה לחיים חדשים, וחזר להתגורר עם אמו, יעל פורת.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות לא בדיונית

ספרים שראו אור בחודש מרץ 2008
מוצגים 57 ספרים ב 8 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים