הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש יולי 2019 - עוד ספרים
מוצגים 3 ספרים
 אמנות הזוגיות

אמנות הזוגיות
מאת: דריה מעוז, עמי שקד, עמירם רביב

מהו סוד ההצלחה של זוגות הנשואים באושר במשך שנים ארוכות? שלושה מומחים ידועי־שם יצאו לחפש תשובה לשאלה באמצעות מחקר מרתק המבוסס על כמאתיים ראיונות עומק עם נשים וגברים וסקירה וניתוח של הספרות המחקרית בתחום הזוגיות. התוצאה היא אמנות הזוגיות, ספר שמיועד ליחידים ולזוגות, לרווקים שמבקשים לעצמם זוגיות יציבה, לזוגות צעירים שרוצים להתחיל את הקשר ברגל ימין, לזוגות ותיקים ששואפים לשפר ולהעמיק את הזוגיות, וגם לאנשי מקצוע וסטודנטים בתחומי מדעי ההתנהגות ובריאות הנפש. לפניכם תמונת מצב עדכנית של הזוגיות בישראל, המעניקה לקורא כלים שיאפשרו לו להפיק את המיטב מהזוגיות.

הוצאה לאור: כנרת-זמורה

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 אצל הילל ולילית מהעיר הגלילית

אצל הילל ולילית מהעיר הגלילית
מאת: יהודה ויזן

אין עוד משפחה כזאת! סיפור נהדר ומלא הומור על משפחה מיוחדת ומילים מיוחדות לא פחות. "בבית גדול בעיר הגלילית ויש להם שני ילדים – בת קטנה ובן בכור – ועשרים חתולים, וכלב קטנטן, ויש שם אפילו נחשעקלתון ולויתנין ששוחה בכיור. לבן קוראים זבוב והבת? שמה גלגלתא. ובבית הזה גרה גם סבתא שאין לה שום שם כי היא כל כך זקנה ולא, היא לא מתה, היא סתם ישנה."

הוצאה לאור: קרן

סיווג: ספרי ילדים נוער

 מועדון ה-5 בבוקר

מועדון ה-5 בבוקר
מאת: רובין שארמה

רבים חושבים שמנהיגות וגאונות הן תכונות שרק בודדים ניחנו בהן, אך למעשה הן קיימות בכל אחד ואחת מאיתנו. לכולנו יש יכולת להגיע לגדולה ולהצליח ברמה עולמית, אולם בעידן זה של מורכבות והסחות דעת דיגיטליות, רבים נכנעים לבינוניות ולשטחיות ומדשדשים בניסיון לממש את הפוטנציאל שלהם. רובין שארמה הגה כבר לפני כעשרים שנה את שיטת מועדון ה–5 בבוקר ואת הנוסחה בת שלושת השלבים המפרטת איך להפוך את ההשכמה המוקדמת להרגל משנה–חיים: פעילות מאומצת, התרגעות עמוקה ולמידה. מאז הוא מנחיל את השיטה בהצלחה רבה למנהלי חברות, לספורטאי–על ולאמנים ידועים, ועתה הוא מסביר כיצד יכול כל אחד מאיתנו לממש אותה.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

  מוצגים 3 ספרים
סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים