הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש מרץ 2019 - עוד ספרים
מוצגים 5 ספרים
 המנכל מהדלת הסמוכה

המנכ"ל מהדלת הסמוכה
מאת: אלנה ל. בוטליו וקים ר. פאואל, עם טל רז

שכחו את כל מה שחשבתם על הדרך למנכ"לות: קורות חיים ללא רבב, לימודים במוסד אקדמי מוביל, שרשרת הצלחות... הספר הזה מנתץ את כל ‏המיתוסים באשר למה שנדרש כדי להגיע לצמרת ולהצליח, וחושף את התכונות המשותפות של מנכ"לים מצליחים לצד הבחירות הלא-מקובלות שלהם, המבדילות ‏בינם לבין כל האחרים. המנכ"ל מהדלת הסמוכה ‏מבוסס על מחקר מעמיק שהתפרסם בשער גיליון הרווארד ביזנס ריוויו שבדק יותר מ-2,600 מנהיגים, מדגם מייצג ‏מתוך מאגר נתונים של 17 אלף מנכ"לים, לאורך שני עשורים של ייעוץ מקצועי למנכ"לים, בכירים ודירקטוריונים.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 כנות רדיקלית

כנות רדיקלית
מאת: קים סקוט

קים סקוט, מנהלת בכירה בגוגל ובאפל, ניהלה צוותים של מאות אנשים, ויצרה קורס שמלמד איך להיות מנהלים טובים. בשנים האחרונות פיתחה סקוט גישה חדשנית לניהול אפקטיבי שזוכה להצלחה רבה ונקראת "כנות רדיקלית". סקוט זיהתה שלושה עקרונות פשוטים המשותפים לכל המנהלים שבנו מערכת יחסים חזקה ואפקטיבית עם עובדיהם: הם הפכו את היחסים לאישיים, הם גרמו לכך שדברים ייעשו, הם גרמו לעובדים להבין למה זה חשוב. בבסיס כנות רדיקלית עומד הרעיון שכדי להיות מנהלים טובים, עליכם להראות לעובדים שלכם שאכפת לכם מהם ברמה האישית, ובה בעת עליכם להציב להם אתגרים.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 לא ספר בישול

לא ספר בישול
מאת: אסף אביר

זה ספר למי שרוצים להתרגש מריחות חדשים ומטעמים חדשים, להבין אותם ולחקור אותם. זה ספר למי שמוכנים להקדיש רגע של מחשבה לאחד הדברים הכי מרכזיים בחייו של כל אדם: האוכל. זה ספר קצת מבלבל. אין בו הרבה מתכונים, אבל בכל זאת, אחרי שתקראו אותו, תגלו שהוא עשה לכם מהפכה במטבח, באופן שבו אתם חושבים על אוכל ועל בישול והכי חשוב הוא יסעיר לכם את הלשון. פתאום תרגישו שהבישול שלכם השתנה (גם אם מעולם לה בישלתם). פתאום תבינו שהטעם שלכם השתנה.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 סיפור מהצד

סיפור מהצד
מאת: אסתר פרל

בגידה קיימת מאז המצאת מוסד הנישואים, וכמוה גם ההתנגדות לה. הבגידה כואבת אבל הריפוי אפשרי. יותר מכך: רומן יכול לשמש לעיתים פתח לפרק ב` עם בן או בת הזוג מפרק א`. בעזרת הגישה הנכונה זוגות יכולים להפוך משבר להזדמנות לתיקון. אסתר פרל - מטפלת זוגית אייקונית ומחברת רבי-המכר - מספקת בסיפור מהצד התבוננות פרובוקטיבית במערכות יחסים מבעד לעדשות הבגידה.

הוצאה לאור: כנרת-זמורה

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 תתעלמו

תתעלמו
מאת: קתרין פרלמן

לעתים קרובות מדי אנו מוצאים את עצמנו מתווכחים, מתמקחים, מרימים את הקול ואפילו מתחננים בפני הילדים שלנו, רק בכדי לקבל כתוצאה מכך התנהגות גרועה עוד יותר. תתעלמו! משתמש באסטרטגיות מוכחות הנתמכות במחקרים, כדי להראות להורים איך להימנע ממעורבות במאבקי כוח ולהפסיק להשתמש בתשומת לב כפרס על התנהגות לקויה. בעזרת תהליך בן ארבעה שלבים, המשלב אסטרטגיות אפקטיביות עם גישות שעמדו במבחן הזמן, פרלמן מלמדת הורים מתי ואיך עליהם לבחור להפנות את הגב כדי למנוע מתן חיזוקים להתנהגויות מרגיזות. תתעלמו! גדוש בתובנות, טיפים, תרחישים, שאלות נפוצות והרבה עידוד שנועדו להחזיר את האושר והסיפוק לחייהם של הורים מיואשים.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

  מוצגים 5 ספרים
סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים