הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2017 - כל הספרים
מוצגים 19 ספרים ב 3 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -
 מתכונים לאהבה ולרצח

מתכונים לאהבה ולרצח
מאת: סאלי אנדרו

טאני מריה היא אלמנה שאוהבת לבשל, לאכול ולהאכיל. היא חולקת את אהבתה הקולינרית במדור מתכונים בעיתון המקומי, עד שהעיתון מחליט שקוראיו רעבים יותר לעצות בענייני הלב דווקא. טאני מריה לא מרוצה מהשינוי, אבל מגלה שיש לה כישרון ועניין לעזור לאנשים. אלא שעד מהרה מתברר כי לא כל בעיה אפשר לפתור בקדֵירה, וכי בסביבתה הכפרית מתרחשים מעשים אפלים ומסובכים בהרבה מאיתור המתכון המושלם לעוגת שוקולד... חמושה באומץ לב, ספר מתכונים ומערוך, טאני מריה מסכנת את חייה כדי להגן על הצדק ועל חייהם של אחרים למורת רוחו של שוטר נאה וגבוה. אט–אט נרקמת בספר זה עלילת מתח גדושת תפניות, שעליה חולשת דמות בלשית החורגת מתבנית הבלש המצוי, ומקסימה ממנו פי כמה.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 רצח באוריינט אקספרס

רצח באוריינט אקספרס
מאת: אגתה כריסטי

סמוך לחצות הליל רכבת האוריינט אקספרס המפורסמת נעצרת על המסילה מפאת השלג הכבד. עם בוקר מתגלה גופתו של המיליונר סמואל אדוארד ראצ'ט בתאו הנעול, הוא נדקר תריסר פעמים. הרכבת מבודדת בשלג, איש לא עלה לקרון בסּופה - אחד מן הנוסעים האחרים מוכרח להיות הרוצח. הבלש הרקול פוארו, שנמצא ברכבת בדרכו מאיסטנבול ללונדון, חייב לפתור את התעלומה לפני שיהיה עוד רצח - מי משנים עשר הנוסעים ירצה לפגוע בראצ'ט? מתברר כי לכל אחד ואחד מהם עשוי להיות מניע משלו.

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: ספרות מתורגמת

 שארית היום

שארית היום
מאת: קאזואו אישיגורו

רומן המתאר את חייו של סטיבנס, רב משרתים באחוזה אנגלית עתיקה בשם דרלינגטון הול, בתקופה שלאחר מלחמת העולם השנייה. לסטיבנס אין משפחה וחברים, הוא עובד בתפקיד רב משרתים כל חייו, ואינו מכיר דבר אחר. אביו מילא במהלך חייו תפקיד זהה, וכשהאב כבר לא היה מסוגל לעבוד, החליף אותו סטיבנס. הוא מחזיק בערכים נוקשים: על מנת להיות רב משרתים טוב יש צורך בכבוד ונאמנות למעסיק, בלי להתחשב בנסיבות. בנוסף, רב המשרתים נדרש להיות בלתי מורגש מצד אחד, ועדיין להופיע מיד כשנזקקים לו, מצד שני. סטיבנס הקדיש את כל חייו לתפקיד, שדורש להיות מוכן לקריאה מהאדון 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, והוא עושה זאת היטב.

הוצאה לאור: מחברות לספרות

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2017
מוצגים 19 ספרים ב 3 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים