הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש יולי 2013 - כל הספרים
מוצגים 37 ספרים ב 5 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -
 עצמי את עינייך

עצמי את עינייך
מאת: אמנדה אייר-וורד

צמי את עינייך הוא רומן מתח סוחף על משפחה, סודות ושקרים, שלא מפסיק להפתיע. שגרת חייה הנעימה של לורן מתפרקת כשאחיה הגדול, אלכס, מוכרז נעדר בעקבות פיגוע בעיראק, שם הוא משרת במסגרת "רופאים ללא גבולות". אלכס הוא האדם הקרוב ביותר ללורן, במיוחד מאז אותו לילה שבו ישנו שניהם בבית העץ שבחצר ביתם, בעיירה ציורית בצפון מדינת ניו יורק. באותו לילה נרצחה אמם. למחרת נעצר אביהם, נשפט, הורשע ברצח ונדון למאסר עולם.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרות מתורגמת

 פגישה עם החיים

פגישה עם החיים
מאת: ססיליה אהרן

לוסי סילצֶ'סטֶר חוזרת יום אחד מהעבודה ומוצאת על השטיח בביתה מעטפה מוזהבת. בתוך המעטפה יש הזמנה – לפגישה עם החיים. החיים שלה. זה נשמע מוזר, אבל לוסי קראה פעם באיזה מגזין על פגישות כאלה. ובכל מקרה, היא לא יכולה להגיע במועד שנקבע לה, כי היא עסוקה מדי — היא צריכה לשנוא את העבודה שלה, להבריז לחברים שלה ולהתחמק מהמשפחה שלה. אבל החיים של לוסי הם לא מה שנדמה.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 קיבוץ ברלין

קיבוץ ברלין
מאת: יוסי עוזרד

הרומן קיבוץ ברלין מגולל את סיפורו של אורי דולב, בן קיבוץ מהגליל העליון, קיבוץ הדוגל בחינוך פרוסי ושמוצניקי קפדני.עולם מבודד בפני עצמו. הוריו, כשאר מקימי הקיבוץ, הם ניצולי שואה יקיים, אנשי עמל נוקשים, הדורשים הרבה מעצמם ומאחרים וממעטים להפגין רגשות. גם דודו של אורי, קונץ, חי בקיבוץ, אך לא החליף עם אביו של אורי מילה כבר עשורים ארוכים. הסיבה לריב הזה היא תעלומה שתלווה את אורי לאורך כל הספר.

הוצאה לאור: כנרת, זמורה-ביתן

סיווג: ספרות מקור

 קרב מוחות

קרב מוחות
מאת: רן לוי

ההיסטוריה של וירוסי המחשב עתיקה כמעט כמו המחשבים עצמם. בתוך שלושים שנה הפכו הוירוסים משעשוע לא מזיק לתוכנות זדוניות רבות עוצמה, שמהלכות אימים על גולשי האינטרנט, על ארגונים עסקיים ועל מדינות שלמות. קרב מוחות, הנשען על ראיונות עם גיבורי פרשות הוירוסים המרתקות ביותר בעולם, לוקח את הקוראים למסע משעשע, מרתק ומטריד, המספר בין השאר על הסטודנט שהשבית את רשת האינטרנט כולה ליומיים, על ילד בן 13 שהביס מומחה אבטחה בעל שם עולמי ועל הרמזים המסתתרים (אולי) בתוך "סטוקסנט", התולעת שתקפה את הכור האיראני.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 שירו של הלב

שירו של הלב
מאת: ג'ודי פיקו

בעקבות סדרה של טרגדיות אישיות, זואי מתמסרת לקריירה שלה כמטפלת במוזיקה. כשחברוּת בלתי צפויה מלבלבת לסיפור אהבה, היא מתכננת חיים חדשים, אך לתדהמתה, כמה אנשים – אפילו אלה שהיא אוהבת וסומכת עליהם יותר מכול – לא רוצים לתת לזה לקרות. שירו של הלב חוקר את הגבולות המטושטשים של זהות, אהבה, נישואים והורות. מה קורה כשהעולם החיצוני מערער באכזריות על הדבר הקרוב ביותר ללבך: המשפחה. ברומן חדש ונוקב זה, ג'ודי פיקו שוב מפליאה לחשוף את המתחים הנסתרים של החיים.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש יולי 2013
מוצגים 37 ספרים ב 5 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים