הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש דצמבר 2011 - עוד ספרים
מוצגים 16 ספרים ב 2 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 --הבא
 אותיות הכשף

אותיות הכשף
מאת: ג'ואן האריס

כל אנשי הכפר מאלברי ראו בדמיון ובכישוף דברים מאיימים. רק לא מאדי. אותה הדמיון משך בחבלי קסם, ועבורה כישוף היה פשוט משחק ילדים. אבל יום אחד המשחק הפך למסוכן. היה זה היום שבו פנה אליה ידידה חד העין, הנווד מארץ חוץ, וביקש שתפתח את גבעת הסוס האדום, תרד אל העולם שמתחת -ארצם של הגובלינים ושל יצורים שלא נראו כמותם - ותחזור משם עם אוצר האלים עתיקי היומין...

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי ילדים נוער

 אטלס האזמרגד - ספרי בראשית 1

אטלס האזמרגד - ספרי בראשית 1
מאת: ג´ון סטיבנס

קייט, מייקל ואֶמה לא זוכרים את הלילה הגורלי שבו נאלצו להיפרד מהוריהם בגלל כוח אפל והרסני. עשר שנים חלפו מאז, והם עדיין נודדים בין בתי יתומים כמו מטען אבוד. עתה, בקיימברידג´ פולז האפורה, עיר שהקסם ניטל ממנה, הם מוצאים אטלס עתיק - אחד משלושת ספרי הראשית האדירים שנוצרו לפני אלפי שנים. כוח הקסם שטמון בספר הקדום סוחף אותם למסע הרפתקאות מופלא.

הוצאה לאור: כנרת ומודן

סיווג: ספרי ילדים נוער

 אלה של החתולים

אלה של החתולים
מאת: תלמה אדמון, איורים: הלה חבקין

אלה של החתולים הוא סיפורה של אלה בת העשר ושל ארבעה חתלתולים שהיא אוהבת מאוד ודואגת להם כל הזמן. אבל אלה דואגת לא רק לחתולים, אלא לכל העולם, וקורה גם שטוב הלב שלה לא מתקבל בברכה. תלמה אדמון היא סופרת, עורכת, מתרגמת ומבקרת ספרות. ספרה מכתבים לעמוס זכה בפרס זאב לספרות ילדים, וספרה שלי בוחרת מתנה היה מנבחרי מצעד הספרים של משרד החנוך.

הוצאה לאור: זמורה-ביתן

סיווג: ספרי ילדים נוער

 אמא מווושלמת

אמא מווושלמת
מאת: אנדי קטביל, אייר: ראסל איטו

המשך עלילותיה של מרגלית הפרה שהטילה ביצה. בוקר אחד התעוררה אמא מרגלית אל שחר חדש. אשת האכר הכריזה על תחרות יופי לתינוקות: ההשתתפות מותרת לפרות בלבד! האם עדנה, התינוקת של מרגלית, תוכל להשתתף? היא קטנטנה ועדין לא מעלה גרה. אבל מרגלית חושבת שעדנה שלה היא עגלה מוווושלמת! האמנם?

הוצאה לאור: זמורה-ביתן

סיווג: ספרי ילדים נוער

 במבי

במבי
מאת: פליקס זאלטן

במבי, עופר האילים הקטן, בא לעולם בעמק היער, בלב סבך מוגן היטב של שיחים ופרחים. את שנותיו הראשונות הוא מבלה בנעימים, בחברת אמו וידידיו האילים. הוא לומד להכיר את שאר יצורי היער, את ארחות חייהם ואת עונות השנה המתחלפות לנגד עיניו.אך ככל שהוא מתבגר, במבי מגלה שהיער טומן בחבו גם צער וסכנות, ובראשן הסכנה הגדולה ביותר - האדם. תרגום חדש של הספר המקורי, פרי עטו של מיכאל דק.

הוצאה לאור: מודן ואוקיינוס

סיווג: ספרי ילדים נוער

 דודה מרגלית נפלה אל השלולית

דודה מרגלית נפלה אל השלולית
מאת: נורית זרחי

דודה מרגלית נפלה אל השלולית, ספר השירים החדש של נורית זרחי הוא החמישי בסדרת שירי המופת לילדים, שיצאה לדרך לפני שמונה שנים בהוצאת דביר, בעריכתה של יעל גובר. המשוררים הגדולים ח"נ ביאליק, מרים ילן שטקליס, אנדה עמיר ולאה גולדברג כתבו מאות שירים לילדים, במטרה להעשיר את ספרות הילדים העברית בראשית התהוותה. מתוך המבחר העצום והמופלא הזה נבחרו השירים היפים והאהובים, אלה שאי אפשר לתאר את התרבות העברית בלעדיהם.

הוצאה לאור: דביר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 המדריך של צ´רלי ג´ו ג´קסון איך לא לקרוא

המדריך של צ´רלי ג´ו ג´קסון איך לא לקרוא
מאת: טומי גרינוולד

צ´רלי ג´ו ג´קסון הוא מן הסתם הקורא הכי פחות נלהב שנולד אי-פעם. ועד כה הוא הצליח להסתדר בחיים בלי לקרוא אפילו ספר אחד מתחילתו ועד סופו. אבל עכשיו הוא בחטיבת הביניים, וכאן כבר לא קל כל כך להתחמק מקריאה. וכשהחבר שלו טימי מקגיבני מחליט שנמאס לו לחפות עליו, צ´רלי ג´ו נאלץ להסתייע באמצעים נואשים כדי לשמר את השיא המושלם שלו.

הוצאה לאור: הכורסא וידיעות ספרים

סיווג: ספרי ילדים נוער

 המכתב של קלמנטיין

המכתב של קלמנטיין
מאת: שרה פניפקר

קלֶמֶנְטַיין לא מאמינה למשמע אוזניה: המורֶה האהוב עליה, מר גְרֶפְּסְקִי, עלול לעזוב את בית הספר באמצע שנת הלימודים ולנסוע למִצְרַיִם! היא חוששת שהמורים האחרים לא יבינו את הפזיזוּת שלה, את הצורך הבלתי פוסק שלה לצייר כל הזמן, או לשחק בלנצח את השעון כשהיום נעשה ארוך מדי. למורָה המחליפה שלו יש כללים חדשים לגמרי, שקְלֶמֶנְטַיין לא מצליחה להבין.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ילדים נוער

ספרים שראו אור בחודש דצמבר 2011
מוצגים 16 ספרים ב 2 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים