הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש נובמבר 2011 - עוד ספרים
מוצגים 11 ספרים ב 2 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 --הבא
 23 דברים שלא מגלים לנו על קפיטליזם

23 דברים שלא מגלים לנו על קפיטליזם
מאת: הא ג'ון צ'אנג

אם רק נניח לשוק לנפשו, הכלכלה תפרח ובסוף כולנו נרוויח, כשהעשירים צוברים הון רב יותר, העושר מחלחל למטה לשאר שכבות הציבור; התערבות ממשלתית מזיקה לצמיחה. האמנם? ממש לא. 23 דברים שלא מגלים לכם על קפיטליזם שומט את הקרקע מתחת לאחד המיתוסים הגדולים של זמננו וחושף, באמצעות שלל נתונים ודוגמאות ובשפה שווה לכל נפש, את התיאוריות השגויות, השקרים והאגדות שבהן הלעיטו אותנו במשך עשרות שנים. בין השאר, מתברר כי: אין באמת דבר כזה שוק חופשי, הגלובליזציה לא הופכת את העולם לעשיר יותר, מכונת הכביסה שינתה את חיינו יותר מאשר האינטרנט, משכורות עתק לא משפרות את הביצועים של המנהלים, במדינות עניות יש יותר יזמים מאשר במדינות עשירות.

הוצאה לאור: כנרת, זמורה-ביתן

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 בת מונטסומה

בת מונטסומה
מאת: הנרי רידר הגרד

אמו של תוֹמַס וִינְגְפִילְד, בחור אנגלי בן המאה השש-עשרה, נרצחה באכזריות ותומס נשבע לנקום את דמה. הוא נוסע לספרד כדי לחפש את האיש שרצח אותה, חוּאַן דֶה גַרְסִיָה, ומשאיר מאחור את לילי אהובתו. תומס משוכנע שיחזור אליה במהרה ויישא אותה לאישה. אך מסע הנקמה מתמשך ומסתעף ותומס מגיע ליבשת אמריקה, אל ארץ האצטקים. שם הוא נשבה בידי האינדיאנים והוא האדם הלבן הראשון שחי בקרבם ולומד את אורחות חייהם.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 דברים שהלוואי שידעתי בגיל עשרים

דברים שהלוואי שידעתי בגיל עשרים
מאת: טינה זליג

יש שני סוגים של בני אדם: אלה שמחכים שאחרים ירשו להם, ואלה שמרשים לעצמם. ויש שני סוגים של נתיבי חיים: אלה המוּכּרים ואלה שאנו יוצרים לעצמנו. תמיד אפשר לנהוג בכבישים הראשיים וללכת בעקבות בני האדם שהיו כאן לפנינו. אבל הדברים המעניינים באמת קורים כשאנחנו מוכנים לפנות בפניות לא צפויות, לנסות דברים חדשים, להטיל ספק בהנחות מקובלות ולהשתחרר מהציפיות שאנו והאחרים מטילים על עצמנו.

הוצאה לאור: כנרת, זמורה-ביתן

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 הידעוני

הידעוני
מאת: מייקל סקוט

מייקל סקוט, הסופר האירי, כתב כמאה ספרים למבוגרים ולבני נוער. בסדרת הסודות של ניקולס פלמל בן האלמוות מגיע השילוב הייחודי בין מיתולוגיה, היסטוריה ופנטזיה לשיא עוצר נשימה. ספרי הסדרה תורגמו לשפות רבות וזכויות ההסרטה שלה נמכרו, והיא אחת מחמש סדרות הנוער המצליחות ביותר על פי רשימת רבי-המכר של "הניו יורק טיימס". ספר עתיק ומכושף אבד והעולם שאנחנו מכירים עלול להיסדק ולקרוס בכל רגע. רק סופי וג'וש, תאומים בני 15 מסן פרנסיסקו, יכולים להציל אותו

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 הכניסו את הרגל בדלת

הכניסו את הרגל בדלת
מאת: הארווי מאקיי

בעידן של צמצומים ומיקור חוץ לעולם לא תוכלו להיות בטוחים שהתפקיד שלכם עדיין יתקיים בעוד חמש שנים או בעוד חמישה שבועות. לכן מוטב לחשוב על הקריירה כעל חיפוש עבודה תמידי. מאקיי יראה לכם כיצד תוכלו להיות במיטבכם גם כשהמצב גרוע. מהם סימני האזהרה שאתם עומדים לאבד את משרתכם? איך לנהל מו"מ על תפקיד שאתם רוצים? בדרך מעודדת ומשעשעת ובעזרת רעיונות שיושמו בשטח, יראה לכם מקיי כיצד לנווט את דרככם בשוק העבודה הקשה של תקופתנו.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 המדריך השלם לבריאות מן הטבע

המדריך השלם לבריאות מן הטבע
מאת: ד"ר אלי טופר, פרנצ`סקה ווטסון, שרה לבנה, דן וולף

"המדריך השלם לבריאות מן הטבע", מעניק לכל קורא כלים להכרת תרומת המרכיבים הטבעיים לבריאותו, כלים אותם יוכל לנצל כיאות לבדו או לאחר ייעוץ ראשוני. מרכיבים טבעיים מאפשרים לנו הן לשמור על בריאות תקינה והן להחלים ולהבריא מתחלואים מהם אנו סובלים.

הוצאה לאור: אסטרולוג וידיעות ספרים

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 חנות האמהות

חנות האמהות
מאת: ססי ג'נקינסון

אוֹלִי לא מרוּצֶה מאמא שלו. הוא רוצה אמא חדשה, שתרשה לו לאכול פיצה בכל ארוחה ותסכים שהוא יצפה בטלוויזיה בלי הגבלה ויראה גם סדרות אימה רצחניות. אמא 44 נוהגת ברחבי העיר בטנק ומכשירה סוכנים חשאיים למשימות מיוחדות. נשמע מגניב, נכון? אבל יש לה גם תוכנית מרושעת נגד ילדים והיא מחפשת ילד שישמש סוכן כפול, ירגל למענה אחרי החברים שלו ויעזור לה לבצע את תוכניתה הזדונית.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 כנפיים

כנפיים
מאת: אפרילין פייק

לורל, נערה יפיפייה וביישנית, מנסה להשתלב בחיי החברה המסובכים בתיכון. שני נערים מעולמות שונים מתחרים על לבה כאשר מצטרפים לעלילה סוד שנשמר שנים רבות, ויצורים מרושעים שלא בוחלים באמצעים כדי להשיג את מבוקשם. היכנסו אל עולם קסום שכולו כישוף ותככים, אהבה ראשונה, סכנות ומתח, התלבטויות והחלטות גורליות, בספר מרגש, מסעיר רומנטי ומהפנט, שישנה מקצה לקצה כל מה שחשבתם שאתם יודעים על פיות.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ילדים נוער

ספרים שראו אור בחודש נובמבר 2011
מוצגים 11 ספרים ב 2 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים