הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2011 - עוד ספרים
מוצגים 7 ספרים
 בין ישיבה לישיבה

בין ישיבה לישיבה
מאת: משה זלצברג

בין ישיבה לישיבה מחבר בדרך מקורית, מרתקת ומעוררת מחשבה את עולם הישיבות במובן התורני עם עולם ישיבות העבודה וההנהלה. הוא מציע קריאה ניהולית ועסקית בסיפורי ספר בראשית לאור הפרשנות היהודית לאורך הדורות ולאור הספרות הניהולית העכשווית. בתוך כך הוא מעלה תובנות מעמיקות בנושאים מגוונים הנוגעים לניהול - החל בחשיבות העבודה ובחירת המקצוע, דרך סוגיות יום יומיות כגון ניהול משא ומתן, קנאה בין עובדים, גובה השכר ודרכי קבלת החלטות, וכלה בסגנונות ניהול ובתרבות ארגונית.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 החור שברעש

החור שברעש
מאת: פטריק נס

בעיר בפרנטיסטאון יש רעש תמידי, רעש של מחשבות. בתוך הרעש גדל טוד יואיט, הנער היחיד בעיר של גברים. ואז יום אחד טוד מגלה אי של שקט בתוך הרעש, חור שמישהו פרץ. טוד נמשך אל הפורץ האלמוני, אל השקט האמיתי, והמסוכן. כעת על טוד לברוח. מבני עירו. מכל מה שהכיר. מעצמו.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרי ילדים נוער

 מאסטר שף 2 - ספר המתכונים

מאסטר שף 2 - ספר המתכונים
מאת: עונה שנייה

אחרי הצלחת ספר המתכונים של העונה הראשונה של "מאסטר שף" שנמכר בלמעלה מ 10,000 עותקים, מוציאה הוצאת כנרת בשיתוף קשת את ספר המתכונים של העונה השנייה של מאסטר שף. הספר, כולל את מיטב המתכונים של העונה ומעניק את ההזדמנות לבשל את המנות ה"אהובות" ו"הבלתי נשכחות" של אליהב, סימה, זוהר, עמנואל, אבי ושאר המתמודדים האהובים מהתכנית.

הוצאה לאור: כנרת בשיתוף קשת

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 נשים לגופן - בריאות, גוף, מיניות, יחסים

נשים לגופן - בריאות, גוף, מיניות, יחסים
מאת: טל תמיר - עורכת

נשים לגופן הוא ספר על נשים ולמען נשים שעוסק בעולמנו, בגופנו ובבריאותנו - בכל שלב במעגל החיים. הספר נוצר כדי לספק תשובות למה שמטריד אותנו, ולעתים גם לדברים שלא היינו מודעות לכך שמטרידים אותנו.הספר נכתב כמארג ייחודי המאגד בכריכה אחת ידע אקדמי ורפואי - שנכתב על ידי למעלה מ-350 נשות מקצוע, מומחיות מן הדרגה הראשונה בתחומן - עם סיפורים וקולות של עשרות נשים ממגוון קבוצות אוכלוסייה המשתפות בניסיונן ובחוויותיהן. תמצאו בו התמודדות עם תהיות נפוצות, עם שאלות קשות ועם נושאים מושתקים הנוגעים לבריאות, לגוף ולמיניות של נשים בישראל.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 פנג שוואי - מרחבים מכניסי חיים

פנג שוואי - מרחבים מכניסי חיים
מאת: נטע כפרי

לתורת הפנג שוואי בימינו יש מקום נכבד בעיצוב ובתכנון של בתים ומרחבים.נדמה שהמונח קנה לעצמו מקום של קבע בתודעה הישראלית. כל צמח זקוק לסביבה עם תנאי גידול שונים התומכים בו. גידול צמח בחממה המתאימה תביא לצמיחה ולהתפתחות אופטימלית בעוד שגידולו בחממה עם תנאים מנוגדים תביא להתפתחות מוגבלת ולעתים אף לקמילתו. האדם הוא הצמח והחממה היא הבית.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 קופסת מתכונים בישולה - ראש השנה

קופסת מתכונים בישולה - ראש השנה
מאת: שולה מודן

קופסת מתכונים חדשה ומיוחדת לראש השנה בסדרת קופסאות המתכונים המצליחה של הוצאת מודן. במארז של קופסת פח, מחכות לכם חמישים כרטיסיות עם מיטב המתכונים הקלים של שולה מודן לארוחות חג מפנקות.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 שביל המתוקים

שביל המתוקים
מאת: חגית אברון

היכן אוכלים גלידת פיסטוק אמיתית, איפה אפשר לקנות פטיפורים כמו בפאריז ואיפה מתחבאת הכנאפה הכי טובה בארץ, הינם רק חלק מההמלצות המתוקות הגודשות ספר זה. "בשביל המתוקים" הינו ספר המוקדש לחובבי המתוק באשר הם. בין דפיו מסתתרות שלל כתובות והמלצות אודות מתוקיות, מאפיות, שוקלטיירים, גלידריות ושאר הפתעות מתוקות ומשובחות ברחבי הארץ.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

  מוצגים 7 ספרים
סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים