הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2010 - כל הספרים
מוצגים 53 ספרים ב 7 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -
 שובו של שרלוק הולמס כל הסיפורים

שובו של שרלוק הולמס כל הסיפורים
מאת: ארתור קונן דויל

מבחר נוסף מסיפוריו של ארתור קונן דויל בתרגומים חדשים: הרפתקת הבית הריק, הרפתקת הקבלן מנורווד, הרפתקת הדמויות המרקדות, הרפתקת רוכב האופניים היחידי, הרפתקת בית הספר פריורי, הרפתקת פיטר השחור, הרפתקת צארלס אוגוסטוס מילברטון, הרפתקת ששת הנפוליאונים, הרפתקת שלושת הסטודנטים, הרפתקת משקפי הזהב, הרפתקת שחקן הרוגבי הנעדר, הרפתקת הרצח באחוזת אבי, הרפתקת הכתם השני.

הוצאה לאור: מחברות לספרות

סיווג: ספרות מתורגמת

 שירי המגילה

שירי המגילה
מאת: איציק מאנגר

איציק מאנגר היה מגדולי המשוררים ביידיש ומגיבורי התרבות הנערצים והאהובים ביותר שלה. ב"שירי המגילה", יצירת המופת החכמה, המשעשעת והמרגשת שלו, הציג את גיבורי מגילת אסתר כדמויות הלקוחות מהווי חייהם היומיומי של יהודי מזרח אירופה. תרגום חדש ומוער מאת דוד אסף, מלווה בשפע איורים מאת נעם נדב. מהדורה דו-לשונית עברית-יידיש מהודרת ויפהפייה, הכוללת גם את תקליטור השירים של ההצגה המקורית ביידיש.

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 שם הרוח

שם הרוח
מאת: פטריק רותפס

זהו סיפורו של קוותה - מילדותו בלהקת שחקנים נודדים, דרך השנים שעברו עליו כיתום חסר-בית בעיר גדושת פושעים, עד לניסיונו הנועז והחצוף להיכנס בשערי בית ספר מסוכן וקשה לכישוף, ולקבלתו כתלמיד. קוותה -המכשף הנודע, הגנב המושלם, המוסיקאי האמן, הרוצח הידוע לשמצה - מספר לנו את הסיפור שחושף את האמת שמאחורי אגדת קוותה.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 תמימותו של האב בראון

תמימותו של האב בראון
מאת: ג. ק. צ`סטרטון

סיפורי האב בראון הם משיאיו הלא מעורערים של ז'אנר הסיפור הבלשי. האב בראון הוא כומר קתולי נמוך קומה, הנראה לעין הלא בוחנת חסר ישע ופזור דעת. התמודדותו עם גילויי הרשע האנושי, מתוארת ביצירות מופת קלאסיות אלו. העלילה המותחת והמהירה של הפשעים – ופענוחם נטענת כאן במחשבות תיאולוגיות על אמונה וכפירה ועל מקומה של התבונה בעולמו הרוחני של האדם.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד

סיווג: ספרות מתורגמת

 תעתועי דמיון

תעתועי דמיון
מאת: אברם קנטור

כשנתקל גיבור הסיפור באדם כל-כך דומה לו, עד שנדמה לו כי הוא רואה את עצמו, ברור לו שדמיון כזה לא יכול להיות מקרי. ובכל זאת עדיין נראה לו לגמרי הזוי שאביו ז"ל קיים קשרים אינטימיים נסתרים. התעלומה הזאת לא מניחה לו, ובניסיון לפענח אותה מתעתע בו טיבה ההפכפך של האמת ואיתו גם בקורא.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש אוקטובר 2010
מוצגים 53 ספרים ב 7 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים