הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש מאי 2009 - ספרות תרגום
מוצגים 29 ספרים ב 4 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 --הבא
 אלגנטיות של קיפוד

אלגנטיות של קיפוד
מאת: מוריאל ברברי

אלגנטיות של קיפוד מגולל את סיפורן של שתי דמויות: רנה, שוערת בבניין יוקרתי בפריז המעידה על עצמה שהיא אלמנה מכוערת, נמוכה ושמנמנה, עם יבלות ברגליים והבל פה של ממותה. היא בזה לכל דיירי הבניין הרואים עצמם נעלים וחכמים ממנה, ומסתירה מהם את הידע העצום שלה, פרי של לימוד עצמי.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 אני חיה כבר אלף שנים

אני חיה כבר אלף שנים
מאת: מריולינה ונרציה

אני חיה כבר אלף שנים הוא סאגה רחבת יריעה הנפרשת על פני יותר ממאה שנים במחוז בָּזיליקָטָה שבדרום המגף האיטלקי, החל באיחוד איטליה וכלה בנפילת החומה בברלין. הספר מגולל את סיפורה של משפחת פַלְקוֹנֶה שהגורל זימן לה הכול ולא חסך ממנה מאום, ממלחמה עד הגירה, מעושר עד רעב, סיפור שנע בין טרגדיה לקומדיה, בין שירה להרפתקה.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 בוקר בהיר וצח

בוקר בהיר וצח
מאת: ג'יימס פרי

עשרות דמויות חולפות לנגד עיניו של הקורא, אבל ג'יימס פריי משתהה על קומץ נשמות אבודות ולוכד את הנרטיבים הדרמטיים של חייהן: בחורה מקסיקנית־אמריקנית מבריקה ושאפתנית שכמעט מקריבה את עתידה בגלל רגע של השפלה נוקבת; כוכב סרטי פעולה נרקיסיסטי שתשוקתו מביאה אותו אל סף הרס; זוג צעירים שבורחים מעיירת הולדתם המחניקה ונאבקים לשרוד בשולי העיר הגדולה; ואלכוהוליסט מזדקן

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 בית בחצי הדרך

בית בחצי הדרך
מאת: קתרין נואל

ניו המפשייר, שכונה של בתים צמודי קרקע בעיר קטנה, בית לבנים אחד ובו גרה משפחה צפון אמריקנית מבוססת ומצליחה. כך זה מתחיל, בשגרה חמימה שבה האירועים החריגים מתרחשים רק אצל אחרים, מחוץ לחלון. הבת הבכורה, אנג´י, שחיינית מחוננת ותלמידה מוכשרת, נתקפת לפתע במאניה. באמצע תחרות שחייה בין שני בתי ספר היא צוללת, לתדהמת הקהל, אל מתחת למים ושוהה שם זמן רב.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרות מתורגמת

 בריסינגר – טרילוגיית העזבון

בריסינגר – טרילוגיית העזבון
מאת: כריסטופר פאוליני

חודשים ספורים חלפו מאז ביטא אראגון לראשונה את המילה "בְּרִיסִינְגְר" בשפה העתיקה. מאז למד לחולל קסמים ועמד בפני אתגרים ומבחנים קשים. בתום הקרב הכביר נגד לוחמי הקיסרות הצליחו אֶרָאגוֹן והדרקונית שלו סַאפִירָה להימלט, אבל בזאת לא תמו הרפתקאותיהם.

הוצאה לאור: כתר, כנרת, זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 האוסף

האוסף
מאת: ג'ק קרלי

הבלשים ריידר ונאוטילוס, חברי צוות משטרתי מיוחד העוסק בפענוח מקרי רצח שיש בהם רמז לטירוף וסטייה, נקראים לפענח רצח במוטל מוזנח. במהלך המצוד אחר הרוצחים נחשפים ריידר ונאוטילוס לעולמם האפל של "אספני המוות", אנשים שמשקיעים זמן והון רב באיסוף פריטים של רוצחים, בעיקר מזירת הרצח ומשעת הרצח, ומפיקים מכך עונג אקסטטי וארוטי.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 הבגידה

הבגידה
מאת: ג'ון לסקואה

כשדיזמס הרדי מסכים לקחת על עצמו את התיקים של עורך הדין צ'רלי בּוֹאֶן שנעלם לאחרונה, הוא חושב שמדובר במשימה קלה. אבל אחד התיקים רחוק מלהיות פשוט - התנגשות בין איבן שולר, חייל מילואים בחיל המשמר הלאומי של ארצות הברית, ובין רון נוֹלאן, לוחם לשעבר ביחידת הקומנדו הימי של הצי האמריקני שמתמחה בלוחמה בטרור

הוצאה לאור: זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 הדוח של ברודק

הדוח של ברודק
מאת: פיליפ קלודל

המלחמה הסתיימה וברודק, שנחשב למת, חוזר לחיק אהובתו ואל כפרו הקטן והנידח המתכרבל בנוף רוגע. שמו שנחקק על מצבת אבן לציון הנופלים במלחמה נמחק, והוא שב לחבר דוחות על מצב הצמחייה וחיות הבר באזור עבור ההנהלה שלו, שספק אם בכלל מייחסת חשיבות כלשהי לעבודתו.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש מאי 2009
מוצגים 29 ספרים ב 4 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים