הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש מאי 2009 - כל הספרים
מוצגים 60 ספרים ב 8 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבא
 מרודים וסונטות

מרודים וסונטות
מאת: מאיר ויזלטיר

מרודים וסונטות ספרו החדש של מאיר ויזלטיר מכנס לראשונה כמאה שירים שכתב המשורר בעשור האחרון. רוב השירים הללו לא נדפסו מעולם, גם לא בעיתונות ובכתבי העת, ויהיו הפתעה לשוחרי השירה.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 נגע זר

נגע זר
מאת: באט גלוגר

מדע הרפואה מצא סוף-סוף דרך לענות על המחסור החמור בתרומות איברים. שינוי גנטי בבעלי חיים הביא לכך שמערכת החיסון לא זיהתה עוד את איבריהם המושתלים בגוף אדם כגוף זר, ועל כן לא דחתה אותם. התהליך כונה "השתלה זרה", והציל את חייהם של אלפי בני אדם. במשך השנים נחשבה השיטה בטוחה...

הוצאה לאור: מובי דיק

סיווג: ספרות מתורגמת

 נוכחות

נוכחות
מאת: ארתור מילר

בין שלל הדמויות בספר זה: נער בן שלוש־עשרה שחייו משתנים כאשר הוא לוקח לביתו גור כלבים ועובר חניכה מינית אצל האישה שנתנה לו את הכלב; מנהל יהודי של הֶרכב סטפס אמריקאי בברלין המוצא את עצמו מוזמן, רגע לפני מלחמת העולם השנייה, להופיע בפני היטלר בכבודו ובעצמו; סופר מזדקן הסובל ממחסום יצירתי שוכר דוגמנית בתקווה לשוב לחיוניות החושנית של כישרון נעוריו דרך כתיבת יצירה ישירות על עור גופה; ואיש זקן הרואה זוג מתעלס על החוף ומוצף בגל של זיכרונות.

הוצאה לאור: מחברות לספרות

סיווג: ספרות מתורגמת

 נסיקה

נסיקה
מאת: ג`ד מרקוריו

יבגני ירמין הוא טייס קרב. בבית היתומים שבו עברו עליו שנות ילדותו, אחרי מלחמת העולם השנייה, הוא למד שהדרך היחידה לשרוד היא להיות החזק ביותר. במלחמת קוריאה הוא מפיל מטוסים אמריקאיים יותר מכל טייס אחר בהיסטוריה של רוסיה. אך המעורבות הרוסית בקוריאה חייבת להישמר בסוד, וניצחונותיו של ירמין נותרו חסויים.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 נעלי סוכרייה

נעלי סוכרייה
מאת: ג'ואן האריס

יאן ובנותיה, רוֹזט ואנני, מוצאות מחסה ואלמוניות מבורכת ברחובות מונמארטר. הן חיות בשלווה, גם אם לא באושר, מעל חנות השוקולד הקטנה שלהן. אך ברגע שלחייהן נכנסת כמו משב סוער זוֹזי דה ל'אלבה, האישה עם נעלי הסוכרייה, הכול משתנה...

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מתורגמת

 סחיטה

סחיטה
מאת: ג´ון גרישם

על סף סיום לימודי המשפטים שלו בייל, כבר ממתינות לקייל מק´אבוי הצעות תעסוקה מפתות ממיטב משרדי עורכי־הדין. אחרי שגדל במשרד עורכי־הדין של אביו, הצטיין בקולג´ ובאוניברסיטת ייל והתמנה לתפקיד העורך הראשי של כתב העת היוקרתי של הפקולטה למשפטים - השמיים הם הגבול. אלא שלקייל יש סוד אפל, אירוע מימי הקולג´ שאותו ניסה לשכוח.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 ספר הפרידות הגדול

ספר הפרידות הגדול
מאת: שושי בריינר

לווילהלמינה (או בקצרה מינה) יש הרבה סיבות לדאגה: בזמן האחרון קפצה על בעלה דויד הזקנה ומות אחיו עירא רק דרדר אותו יותר, בתה מנהלת שוב רומן כושל, הפעם עם בחור צעיר ממנה בשנים רבות, בנה אינו מצליח לתמוך בילדיו הבעייתיים, והיא עצמה צריכה לעבור ניתוח מביך.

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: ספרות מקור

 ספרי הזכוכית של זוללי החלומות

ספרי הזכוכית של זוללי החלומות
מאת: גורדון דלקוויסט

הכול מתחיל במכתב קצר: רוג'ר בסקומב מבקש להודיע לסלסט טמפל, יורשת יתומה אך בעלת אמצעים, נאה ומפונקת, שהוא שם קץ לארוסיהם הקצרים. מיס טמפל, אף שאינה בקיאה ברזי העולם, נחושה בדעתה לגלות מדוע דחה אותה ארוסה בגסות שכזו. היא עוטה תחפושת ועוקבת אחר אהובה עד לאחוזת הארשמוֹרט המאיימת למראה, ושם היא חודרת בבלי משים לעולם חדש וזר.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש מאי 2009
מוצגים 60 ספרים ב 8 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים