הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש מאי 2009 - כל הספרים
מוצגים 60 ספרים ב 8 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבא
 בריסינגר – טרילוגיית העזבון

בריסינגר – טרילוגיית העזבון
מאת: כריסטופר פאוליני

חודשים ספורים חלפו מאז ביטא אראגון לראשונה את המילה "בְּרִיסִינְגְר" בשפה העתיקה. מאז למד לחולל קסמים ועמד בפני אתגרים ומבחנים קשים. בתום הקרב הכביר נגד לוחמי הקיסרות הצליחו אֶרָאגוֹן והדרקונית שלו סַאפִירָה להימלט, אבל בזאת לא תמו הרפתקאותיהם.

הוצאה לאור: כתר, כנרת, זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 דילמת השפע

דילמת השפע
מאת: מייקל פולאן

מה נאכל לארוחת הערב? האם אוכל מהיר? או אולי אורגני? מהי ההשפעה של הבחירה שלנו על בריאותנו ועל הסביבה? בעידן השפע שבו הסופרמרקטים שלנו, שהפכו למתחמים בגודל של מגרש כדורגל, מציעים לנו מגוון אינסופי של מזון - אנו מוצאים את עצמנו עומדים מול הדילמה הזו מדי יום ביומו, והתשובה אינה פשוטה.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 האוסף

האוסף
מאת: ג'ק קרלי

הבלשים ריידר ונאוטילוס, חברי צוות משטרתי מיוחד העוסק בפענוח מקרי רצח שיש בהם רמז לטירוף וסטייה, נקראים לפענח רצח במוטל מוזנח. במהלך המצוד אחר הרוצחים נחשפים ריידר ונאוטילוס לעולמם האפל של "אספני המוות", אנשים שמשקיעים זמן והון רב באיסוף פריטים של רוצחים, בעיקר מזירת הרצח ומשעת הרצח, ומפיקים מכך עונג אקסטטי וארוטי.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 הבגידה

הבגידה
מאת: ג'ון לסקואה

כשדיזמס הרדי מסכים לקחת על עצמו את התיקים של עורך הדין צ'רלי בּוֹאֶן שנעלם לאחרונה, הוא חושב שמדובר במשימה קלה. אבל אחד התיקים רחוק מלהיות פשוט - התנגשות בין איבן שולר, חייל מילואים בחיל המשמר הלאומי של ארצות הברית, ובין רון נוֹלאן, לוחם לשעבר ביחידת הקומנדו הימי של הצי האמריקני שמתמחה בלוחמה בטרור

הוצאה לאור: זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 הבנים של אלוהים

הבנים של אלוהים
מאת: אורנה ליבנה

עד לתאונת המסוקים המזעזעת נראה היה שחייה של דנה מתנהלים באופן מושלם - היא יפה, היא חכמה, הקריירה האקדמית שלה מבטיחה ויש לה חבר טייס, יונתן. אבל בערב אחד הכול מתנפץ. דנה מתמסרת לטיפול ביונתן הפצוע, המוכה רגשות אשמה, שמתחפר בכאבו ומסרב לשוב לחיים. בבית החולים השיקומי שבו הוא מאושפז היא פוגשת שני לוחמי שייטת, אורי וג´רבי, שמגיעים מעולמות שונים לגמרי משלה.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרות מקור

 הדוח של ברודק

הדוח של ברודק
מאת: פיליפ קלודל

המלחמה הסתיימה וברודק, שנחשב למת, חוזר לחיק אהובתו ואל כפרו הקטן והנידח המתכרבל בנוף רוגע. שמו שנחקק על מצבת אבן לציון הנופלים במלחמה נמחק, והוא שב לחבר דוחות על מצב הצמחייה וחיות הבר באזור עבור ההנהלה שלו, שספק אם בכלל מייחסת חשיבות כלשהי לעבודתו.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 החמישית של צונג לוי

החמישית של צ'ונג לוי
מאת: יואב אבני

כשכל זה מתחיל, אתה - בנם של עובדת זרה מסין ואב בית"ר ירושלמי - משקה את חלקת האלוהים הקטנה שלך מקצה אל קצה. יש לך בית קפה קטן ומבטיח ואתה יודע בדיוק מה תלבש מחר. כשכל זה מתחיל, יערה מוסקוביץ' -אחותך החורגת (היא הרבה יותר מאחותך החורגת) - ממשיכה להתבודד באוניברסיטת באר שבע כדי למצוא פתרון לבעיית העולם. אתם מדברים בכל שישי, בחצות.

הוצאה לאור: זמורה-ביתן

סיווג: ספרות מקור

 המפענחים

המפענחים
מאת: מייקל קונלי

לאחר שלוש שנות פרישה מאונס, הבלש הקשוח הארי בוש חוזר למשטרת לוס־אנג´לס, ומוצא אותה אחרת: מפקד חדש הגיע מניו־יורק, והחליט לנקות את היחידה משחיתות, מאלימות ומהפרה של זכויות אזרח. בוש, יחד עם שותפתו הוותיקה קיז ריידר, הופכים להיות מפענחים, כלומר חוקרים במחלקת התיקים הלא־מפוענחים, שבה שוכבים אלפי תיקים ישנים ומחכים ליום שבו יישמע קולם של הקורבנות, והצדק ייצא לאור.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש מאי 2009
מוצגים 60 ספרים ב 8 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים