הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש אוגוסט 2008 - כל הספרים
מוצגים 53 ספרים ב 7 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 --הבא
 מרגיש בבית

מרגיש בבית
מאת: טרנס קונרן

על אווירת הבית, תפקודו הידידותי, ותחושת הנינוחות המרגיעה והנעימה אחראי במידה רבה העיצוב המכוון לכך. בספר זה מביא לנו טרנס קונרן, מהמעצבים הבולטים בזמננו ומייסד רשת החנויות הביטאט - עיצוב בית מודרני, איכותי ולא יקר - ההופך את ביתנו לבית מזמין וידידותי, בית שבו כולם מרגישים בבית.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי אומנות ועיצוב

 משפט ותרבות בישראל בפתח המאה העשרים ואחת

משפט ותרבות בישראל בפתח המאה העשרים ואחת
מאת: מנחם מאוטנר

במשפט ותרבות בישראל בפתח המאה העשרים ואחת מוצג המשפט הישראלי כזירה שבה מתנהלים המאבקים התרבותיים המרכזיים המתחוללים בעם היהודי בתקופת המודרנה. פרופסור מנחם מאוטנר, מחשובי הוגי המשפט בישראל, קובע כי את ההתפתחויות הנרחבות שחלו במשפט הישראלי בעשורים האחרונים יש להבין על רקע ירידת ההגמוניה התרבותית של תנועת העבודה והתחדשות המאבק על קביעת דמותה של ישראל.

הוצאה לאור: עם עובד - המכללה האקדמית ספיר - ההוצאה לאור של אוניברסיטת ת"א

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 ניפגש באמצע הדרך

ניפגש באמצע הדרך
מאת: יובל בן עמי

ניפגש באמצע הדרך הוא רומן על אהבה למסעות ועל אהבה במסעות, על אותו רגש שיכול להידלק לרגעים כתוצאה מחיכוכם של שני זרים גמורים זה בזה ולהפוך ללהבה גדולה, כזו שלפעמים מחממת, ולעתים מכלה.

הוצאה לאור: זמורה-ביתן

סיווג: ספרות מקור

 נשמות תאומות - סיפורי אהבה

נשמות תאומות - סיפורי אהבה
מאת: ציפי שחרור

"נשמות תאומות" השזור יסודות ביוגרפיים הוא פסיפס של דמויות ומקומות בשלל מקומות בארץ - מצפת בצפון ועד מצפה רמון בדרום, ת"א, רמלה וירושלים. הספר מכיל שתי נובלות וסיפורים מענגים, חושניים ויחד עם זאת מלאי מורכבות, שהומור וכאב מאכלסים אותם. הסופרת מיטיבה לגולל את מאווייהם המוארים והאפלים, אהבותיהם הגלויות והנסתרות ותאוותיהם הכבושות והמתפרצות.

הוצאה לאור: גוונים

סיווג: ספרות מקור

 סערה במעמקים

סערה במעמקים
מאת: לינקולן צ'יילד

מתחת לפני האוקיינוס האטלנטי, בעומק של יותר משלושה קילומטרים, נחשף האתר התת-ימי המדהים ביותר שהתגלה אי-פעם. האם זו אכן התגלית הארכיאולוגית הגדולה ביותר בהיסטוריה - או שמא המבעיתה ביותר?

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: ספרות מתורגמת

 ספטמבר בשיראז

ספטמבר בשיראז
מאת: דליה סופר

רומן ביכורים נוגע ללב הנקרא בנשימה עצורה. הוא משרטט בדייקנות, ברגישות ובאומץ תקופה של תהפוכות פוליטיות וחברתיות באיראן, ובו בזמן מעלה שאלות כלליות של זהוּת וזרוּת ושל אהבה לילד, לבן זוג ולתמהיל הריחות, המראות והקולות שאנו קוראים לו בית.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 עד סוף הים

עד סוף הים
מאת: סמדר שיר

ארבעה אנשים ברחבי תל אביב, שאין ביניהם שום קשר או דמיון, מתחילים להתכונן לחגיגות המאה של העיר העברית הראשונה. בעלת חברת קייטרינג יוזמת פסטיבל אוכל, קבלן עשיר מתכנן להצעיד את התושבים בסיור בניינים, במאי מתחיל מנסה לקדם סרט על ביאליק ושחקנית שעתידה כבר מאחוריה חולמת לחזור לבמה.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מקור

 עיניה התכולות

עיניה התכולות
מאת: לואיס באיארד

התאבדותו של צוער באקדמיה הצבאית וסט פוינט הופכת מטרגדיה לשערורייה מבעיתה, כשמתברר שלבו של החייל הצעיר נכרת מגופתו. הבלש הניו יורקי הקשיש גאס לאנדור - שמוזמן לפענח את הפרשה - מגייס לעזרתו את אחד הצוערים, משורר צעיר וסוער: אדגר אלן פו.

הוצאה לאור: עברית

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש אוגוסט 2008
מוצגים 53 ספרים ב 7 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים