הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש יולי 2008 - כל הספרים
מוצגים 43 ספרים ב 6 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 --הבא
 קצר רואי

קצר רואי
מאת: דוד בר-אור

הסיפור נפתח בתיאור יום השחרור של דניאל מצה"ל. לאחר שעבר את מסכת הביורוקרטיה השגרתית הוא יוצא מהבסיס עם פרדי הנשק ש"טרטר" אותו בעת החזרת הנשק. פרדי הוא דון ז'ואן ידוע, חביב הבנות. באשקלון מציע לו פרדי הצעה שקשה לסרב לה: ללכת לבלות את הלילה האחרון לשירות עם בנות שפרדי מכיר. דניאל נענה להצעה ומגיע עם חברו למועדון נוער, שם הוא מכיר תלמידת תיכון יפהפייה בשם נירה שכובשת אותו בקסמה.

הוצאה לאור: חלונות

סיווג: ספרות מקור

 רגעי תיקון

רגעי תיקון
מאת: טלי חתוקה

איך להתבונן בזירות אלימות? במה להיאחז? בכאב האישי של הגוף המצולק או אולי דווקא בקילוף האידיאולוגיה של הגוף הלאומי כמחולל האירוע וכעושה בו שימוש פוליטי?

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 רוחו של סטאלין

רוחו של סטאלין
מאת: מרטין קרוז סמית

רוחו של סטאלין הוא מותחן מקורי ואנושי מאוד, שמעלה אל פני השטח את רוסיה החדשה, המתעוררת.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 רופאים - איך הם חושבים

רופאים - איך הם חושבים
מאת: ד"ר ג'רום גרופמן

רופאים מחליטים בפרק זמן קצרצר מהו האבחון הסביר ומהו הטיפול הראוי. פעמים רבות החלטתם נכונה, אבל ברגעים מכריעים היא עשויה להיות שגויה - ותוצאותיה הרות אסון. בספרו מנתץ-המיתוסים ד"ר ג'רום גרופמן שופך אור על תהליכי החשיבה שביסוד ההחלטות שמקבלים רופאים. חלק גדול מהלקחים למד גרופמן בדרך הקשה מטעויות שביצע בעצמו ושביצעו הרופאים שטיפלו בו.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 רכות של זאבים

רכות של זאבים
מאת: סטף פני

קנדה, 1867. בהתיישבות הנידחת קולפילד, בעיצומו של החורף המכה בה ללא רחמים, מתחולל רצח ברוטלי. גברת רוֹס, הגיבורה הראשית, מוצאת את גופת שכנהּ, סוחר וצייד צרפתי בודד שגרונו שוסף במקצועיות. האלימות פותחת פצעים ישנים, מציתה יצרים חבויים, חושפת סודות מן העבר ומן ההווה: היעלמותן של שתי נערות בנות המקום שנים רבות לפני כן, אהבות אסורות ותעלומת גילויה של תרבות אינדיאנית עלומה.

הוצאה לאור: ספרי עליית הגג

סיווג: ספרות מתורגמת

 שיווק גרילה - המהפכה

שיווק גרילה - המהפכה
מאת: ג'יי קונרד לוינסון ופול ר. ג'. האנלי

במשך חמישים שנה הוביל שיווק הגרילה את עולם השיווק בשיטות ובאסטרטגיות שיווק מלהיבות. בספר זה הכותבים קוראים תיגר על יסודות ההכשרה המסורתית בתחום השיווק והמכירות ומשלבים בין שיטות ואסטרטגיות של שיווק גרילה שהצלחתן מוכחת לטכניקות פסיכולוגיות מתקדמות ו-NLP, וכך יוצרים מבחר חדיש ומקורי של כלים ומיומנויות בתחום השיווק, המותאם למציאות של המאה ה-21 ומכוונן בדיוק למקום שבו מתקבלות ההחלטות: התת-מודע.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 שלוש כוסות תה

שלוש כוסות תה
מאת: גרג מורטינסון ודיוויד אוליבר רלין

גרג מורטינסון, מטפס הרים צעיר, יוצא לכבוש את ההר השני בגובהו בעולם, קֵיי-2 (K2) שברכס הקרקוראם בפקיסטן. הוא כמעט מצליח, אך המסע נקטע לטובת מסע חילוץ מפרך של חבר. בדרך חזרה הוא תועה, תשוש וחולה, אל תוך כפר פקיסטני עני במחוז בלטיסטן ומתקבל שם כבן בית עד להחלמתו. לאות תודה הוא מחליט להקים בית ספר לילדי הכפר.

הוצאה לאור: אג'נדה

סיווג: ספרות לא בדיונית

 שמי מספר ארבע 4

שמי מספר ארבע 4
מאת: טינג-שינג יה

"הפסיקו את הלימודים וחוללו את המהפכה!" , כך נכתב בכרזה שנתלתה בכניסה לבית הספר שבו למדה טינג-שינג יה. הימים היו ימי מהפכת התרבות בסין, והילדה הקטנה, שזכתה לשם "מספר ארבע" משום שנולדה רביעית במשפחתה, עדיין לא שיערה כי חייה עומדים להשתנות מקצה לקצה.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות לא בדיונית

ספרים שראו אור בחודש יולי 2008
מוצגים 43 ספרים ב 6 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים