הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש יוני 2008 - כל הספרים
מוצגים 39 ספרים ב 5 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -
 פנטזיה לבנטינית

פנטזיה לבנטינית
מאת: יעקב בוצ'ן

שנתיים ימים אהב מיכאל לב את מונא מֵדאן, שנעלמה יום אחד בדרך מסתורית. והוא, שניחן ביכולת ניחוש נבואית, לא ידע אם חיה היא אם מתה. למרות שעזבה אותו, הנה במשך ארבעים שנה המשיך וחי בצל אהבה כה גדולה ושורפת. ואפילו שאהבה מאכלת זו שיבשה את יחסיו עם אשתו, לא הרפה ממנה ולא הניח לה, ואף ליום אחד לא מש מלבו זיכרון אהבתה.

הוצאה לאור: ספרית פועלים

סיווג: ספרות מקור

 צללים בראי

צללים בראי
מאת: חנה בת שחר

"האם אהבה היא משחק של העמדת פנים? רטט הקול ונעימתו, המבטים החמים והחיוכים, המגעים החשאיים וכל יתר הגינונים שקוראים עליהם בספרים, האם אינם אלא מסכה שאדם לובש כדי לחפות על יצר אחר, אנוכי?"

הוצאה לאור: זמורה ביתן

סיווג: ספרות מקור

 קאמורה - המאפיה של נפולי

קאמורה - המאפיה של נפולי
מאת: רוברטו סביאנו

רוברטו סביאנו נולד ב-1979 וגדל בנפולי. בגיל 13 ראה לראשונה גופת אדם שרופה, וראה את אביו, שהיה רופא, מוכה באכזריות משום שניסה להגיש עזרה לאדם שהושלך והופקר למוות ברחוב. לנגד עיניו התרחשו יום-יום מעשי פשע מחרידים. כשבגר, הפנה עורף למוסכמה האילמת של השומרים על נפשם: "לא בעיה שלי, אני לא מתערב." מתוך אמונה שיש מה לעשות וצריך לעשות החליט לחקור, לחשוף ולפרסם את כל הידוע לו על המעשים ודרכי הפעולה של משפחות הפשע, של ארגון הקאמורה שהשתלט על נפולי.

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: ספרות לא בדיונית

 קל ואומר - ספר האמרות הישראלי

קל ואומר - ספר האמרות הישראלי
מאת: צבי סולל, איורים: דני קרמן

סולל בן 91 מקיים בכל יום צעדת בוקר ובעיניו זהו הזמן היפה ביותר ביממה והפורה ביותר עבורו. בספר החדש, קל ואומר, מקובצות אמרות העוסקות בעיניינים שברומו של עולם ואמרות קלילות ובנות חלוף שכל כוונתן להעלות חיוך על שפתי הקורא ולהעניק לו רגע של קורת רוח.

הוצאה לאור: פעמונים

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 קצה הכדור

קצה הכדור
מאת: רמה לוסקי

יצירת ביכורים מפתיעה ומרגשת, המשלבת כתיבה מעודנת ויפהפייה עם עוצמה רגשית ומתח חריף. התמודדותה יוצאת הדופן של גיבורת הספר, בת דמותה של הסופרת, עם המורכבות הקיומית, מקנה לחיי היומיום מימד מסתורי, טקסי והרה גורל, שבדרך-כלל אנו נוטים שלא להבחין בו.

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרות מקור

 שלוח רסן

שלוח רסן
מאת: סבסטיאן פוקס

סבסטיאן פוקס ממשיך בנקודה שבה עצר פלמינג ומחזיר את בונד אל שיא המלחמה הקרה, בסיפור קצבי ומותח במידה בלתי נסבלת כמעט. שלוח רסן משמר את הצביון והסגנון של ספריו המקוריים של פלמינג ובנוסף מציג את בונד כשהוא מתמודד עם סכנות רלוונטיות מאוד לימינו.

הוצאה לאור: פן וידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 שער לפילוסופיה

שער לפילוסופיה
מאת: רוברט צימר

רוברט צימר מגיש לקוראים מבוא בהיר וקריא לתולדות הפילוסופיה המערבית וגדולי יוצריה, מאפלטון ועד ימינו אלה. זוהי הזמנה לסיור לימודי קצר, קליל, מהנה ומגרה למחשבה בשש-עשרה יצירות מופת בתולדות הפילוסופיה

הוצאה לאור: קרן הוצאה לאור

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

ספרים שראו אור בחודש יוני 2008
מוצגים 39 ספרים ב 5 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים