הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש מאי 2008 - עוד ספרים
מוצגים 4 ספרים
 אוכל, קדימה אוכל - ספר האוכל של ישראל

אוכל, קדימה אוכל - ספר האוכל של ישראל
מאת: אורן נהרי, שלמה פפירבלט

אוכל, קדימה אוכל, הביוגרפיה הקולינארית שלנו מקום המדינה (וקצת לפני) ועד עצם ימינו אלה: מ"אסור לשתות מים אחרי אבטיח", ו"יש ילדים רעבים בהודו..." ועד "הכול בסדר? טעים לכם?" המאכלים, המשקאות, ממטעמי המטבח של סבתא ואימא, דרך המסעדות המיתולוגיות ועד בתי-הקפה העכשוויים. מארוחות הבוקר בקיבוצים, ועד פינוקי המלונות והצימרים, מתחרות מלכת המטבח ועד נפלאות השפים... ספר שובה עין ולב, מלווה בתמונות, כרזות ופרסומות תקופתיות, מעורר זיכרונות, טעמים, ריחות וניחוחות - ספר האוכל של ישראל.

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 ההרצאה האחרונה

ההרצאה האחרונה
מאת: רנדי פאוש עם ג'פרי זסלאו

כשמדען המחשבים פרופסור רנדי פאוש התבקש לשאת "הרצאה אחרונה" הוא לא היה צריך לדמיין את מותו המתקרב: הוא לקה בסרטן סופני, והרופאים הקציבו לו חודשים ספורים. אבל הרצאתו לא עסקה במוות, אלא בחיים. הוא דיבר על איך להתגבר על מכשולים, לחיות את הרגע ולעשות חיים, ובעיקר איך להגשים את חלומות הילדות. בספר, שנכתב על פי ההרצאה, שזורים ההומור, ההשראה וחוכמת החיים שהפכו את ההרצאה לתופעה: צפו בה כבר יותר משישה מיליון איש! הספר יעניק לכם השראה ויישאר איתכם זמן רב.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 לפענח את לאונרדו דה-וינצ´י

לפענח את לאונרדו דה-וינצ´י
מאת: מייקל ג´יי גלב

לפענח את לאונרדו דה-וינצ'י ישמש לכם מורה דרך ויועץ רוחני אישי. המדריך שופע תרגילים מעשיים שיעזרו לכם להשתמש בכל אחד מן העקרונות. יש בו סדרה של שאלות המיועדות להערכה עצמית וכן תובנות רוחניות השאובות ממסורות חוכמה ודתות עתיקות.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 מסע חיפושים

מסע חיפושים
מאת: איל חלפון, איורים: שלמה רותם

רגע לפני שהוא חוגג את יום הולדתו החמישים, גיל מטריד לכל הדעות, החליט במאי הקולנוע איל חלפון לעשות מעשה: לצאת למסע רגלי לאורך שביל ישראל, מדן ועד אילת, ולהזמין את החברים ואת הקרובים שלו להצטרף אליו. כאלה שהוא איתם בקשר, אחרים שלא פגש שנים.

הוצאה לאור: אחוזת בית

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

  מוצגים 4 ספרים
סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים