הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש מאי 2008 - כל הספרים
מוצגים 65 ספרים ב 9 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 --הבא
 ברית מילים

ברית מילים
מאת: שלמה גינוסר

שלמה גינוסר היה עיתונאי שהתחיל את הקריירה הארוכה שלו בסוף שנות החמישים בעל המשמר עד שעבר לדבר, שבו מילא שורה של תפקידים עד לעזיבתו את העיתון, זמן לא רב לפני שדבר חדל להתקיים. האוסף בברית מילים הוא ביטוי נאמן ומוקפד לקולו המיוחד של גינוסר.

הוצאה לאור: כרמל

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

 דמדומים

דמדומים
מאת: סטפני מאייר

מפנה מסעיר ומפחיד בחייה של איזבלה סוון בת ה-17, מתחולל כשהיא עוברת אל אביה לעיירה גשומה וקודרת, ופוגשת בה את אדוארד קאלן, נער מוזר, בעל עור חרסינה, עיניים זהובות, קול מהפנט ויופי על-אנושי. הוא מגלה כלפיה עוינות בלתי מובנת מצד אחד ומשיכה עזה מצד אחר.

הוצאה לאור: ספרית הפועלים, הקיבוץ המאוחד

סיווג: ספרות מתורגמת

 האב הצייתן

האב הצייתן
מאת: אקהיל שארמה

האב הצייתן לוקח את הקורא למסע עמוק בתוך עולם של משפחות הודיות ופוליטיקה, של גנגסטרים וכוכבי קולנוע, מהומות וחדרי מתים. הרומן הנפלא והרגיש הזה, שזכה בפרס “פן/המינגוויי” וכונה על ידי המבקרים “יצירת מופת”, מציג דמות מעונה, משעשעת ומורכבת מבחינה מוסרית, לא פחות מאשר דמות האנטי–גיבור של דוסטוייבסקי.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 הארוטיקה של הזמן

הארוטיקה של הזמן
מאת: ז'אק-אלן מילר

בספרו הארוטיקה של הזמן פורש בפנינו ז'אק-אלן מילר, בצורה רחבה ומאירת עיניים, היבטים שונים הנוגעים לסוגיית הזמן בפסיכואנליזה, וכמו כן הוא מציג את השלכותיה האתיות והקליניות של ההתייחסות לזמן בעבודותיהם של פרויד ושל לאקאן.

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 הבופלו של הלילה

הבופלו של הלילה
מאת: גיירמו אריאגה

הכאב הצורב של קעקוע "הבופאלו של הלילה" על זרועם של מנואל וגרגוריו כאות לידידותם, הוא כאין וכאפס לעומת נשימותיו החמות של הבופאלו שאותן חש מנואל לאחר בגידתו בגרגוריו עם אהובתו ואחותו - והתאבדותו של גרגוריו.

הוצאה לאור: עברית

סיווג: ספרות מתורגמת

 הגניזה לבית שפר

הגניזה לבית שפר
מאת: תמר ילין

הגניזה לבית שפר מגולל את קורות משפחת שפר הירושלמית, שהכמיהה והיצר הובילו את בניה אל קצות תבל ובחזרה לירושלים. שולמית סטודנטית מאנגליה חוזרת לביקור בבית סבה וסבתה בירושלים במטרה להיפרד מבית משפחתה העומד להימכר וכדי לסגור מעגלים אישיים כואבים מעברה. היא נקלעת לסכסוך משפחתי על הזכות להחזיק בכתב היד המסתורי שהתגלה בעליית הגג.

הוצאה לאור: טובי

סיווג: ספרות מתורגמת

 ההרצאה האחרונה

ההרצאה האחרונה
מאת: רנדי פאוש עם ג'פרי זסלאו

כשמדען המחשבים פרופסור רנדי פאוש התבקש לשאת "הרצאה אחרונה" הוא לא היה צריך לדמיין את מותו המתקרב: הוא לקה בסרטן סופני, והרופאים הקציבו לו חודשים ספורים. אבל הרצאתו לא עסקה במוות, אלא בחיים. הוא דיבר על איך להתגבר על מכשולים, לחיות את הרגע ולעשות חיים, ובעיקר איך להגשים את חלומות הילדות. בספר, שנכתב על פי ההרצאה, שזורים ההומור, ההשראה וחוכמת החיים שהפכו את ההרצאה לתופעה: צפו בה כבר יותר משישה מיליון איש! הספר יעניק לכם השראה ויישאר איתכם זמן רב.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 היורש

היורש
מאת: איסמעיל קאדרה

הלילה שבו מת היורש היה ליל אימים. ברקים, רעמים וגשם עז - ומעבר להם השתוללו גם האימה, החרדות, השמועות והמזימות, ערפל סמיך של פחד וזוועה שתושביה של מדינה קטנה תחת שלטון רודני התרגלו לחיות בתוכו. האם האיש שאמור היה לרשת את השלטון אכן התאבד, כפי שנטען בהודעות הרשמיות? או שמא הירייה שפילחה את ראשו נורתה על ידי מתנקש - כפי שטענו סוכנויות הידיעות הזרות?

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש מאי 2008
מוצגים 65 ספרים ב 9 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים