הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ינואר 2008 - עוד ספרים
מוצגים 5 ספרים
 אתיקה טובה לעסקים

אתיקה טובה לעסקים
מאת: רות וולף

מטרת הספר להקנות כלים אתיים למנהלים ואנשי עסקים מתוך אמונה שטיפוח אחריות והתנהגות מוסרית תסייע להם להשיג את יעדיהם ולקדם את החברה/ארגון לצמיחה וייעול מירביים. בין היתר הספר סוקר את השערוריות הפיננסיות הגדולות בארה"ב, את השלכותיהן על הכלכלה העולמית והישראלית, ומנתח את הסיבות למעידות.

הוצאה לאור: ראובן מס

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 הנכד הראשון של סבתא

הנכד הראשון של סבתא
מאת: מירה בן כוכב

יש לי המון סיפורים לספר, על חתול ועל כלב ועל פרה ועל סוס , אולי גם את התרנגולת נכניס למרוץ... כשראיתי אותך בבית החולים ידעתי מייד שנהיה חברים

הוצאה לאור: מירה בן כוכב

סיווג: ספרי ילדים נוער

 התחלות קסומות, חיים מופלאים, מדריך הוליסטי להריון ולידה

התחלות קסומות, חיים מופלאים, מדריך הוליסטי להריון ולידה
מאת: דיפאק צ'ופרה, דיוויד סימון, ויקי אברמס

ספר זה של ד"ר דיפאק צ'ופרה, המלווה את תהליך ההריון והלידה מן ההתעברות ועד ההסתגלות ההדדית של הורים לתינוק החדש, הוא ניגוד מרענן לגישה המודרנית, ה"תעשייתית", לתהליך הלידה. הספר שואב את רעיונותיו משני מקורות: החוכמה העתיקה של האיור־ודה, השמה דגש על הגוף, ההכרה והרוח, והמחקרים המדעיים החדשניים ביותר בתחום המיילדות ברפואה המערבית.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 טעם של מקום

טעם של מקום
מאת: חנוך בר-שלום

המיגוון המרתק של מטבחים שונים שניתן למצוא בישראל, על שפע הפירות והירקות שבה, משמשים לחנוך בר-שלום כאוצר קולינרי. הוא מוסיף קצת מהטעם המקומי, משנה מעט לפי המצרכים המצויים כאן, מתאים קמעה לפי העונות ומצב הרוח - והכול מצטרף לחגיגה אמיתית של צבעים, ריחות וטעמים.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 רפואה ושבעת החוקים האוניברסליים

רפואה ושבעת החוקים האוניברסליים
מאת: נאדר בוטו

בספר זה מציע ד"ר נאדר בוטו "תיאוריה מאחדת", המתארת את היווצרות היקום, האבולוציה והתפתחות האדם. התיאוריה משלבת בין היבטי מציאות שונים מהעולם הגשמי־חומרי לבין מישורים רוחניים עליונים, ומציע לקורא להפוך אחראי לבריאותו האישית, להבין את מקור הכאב הנפשי או הפיזי ולהיעזר במכלול של טיפולים, תרגילים והמלצות המוגשים בפשטות ומלווים באיורים.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

  מוצגים 5 ספרים
סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים