הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ינואר 2008 - כל הספרים
מוצגים 51 ספרים ב 7 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 --הבא
 המלכודת של דנטה

המלכודת של דנטה
מאת: ארנו דללנד

ונציה הזוהרת ב-1756. רצח מחריד - בצליבה - מוביל את הדוג'ה למנות לחוקר ראשי את האסיר פייטרו ויראוולטה, הרפתקן רודף שמלות, שנמַק בבית הסוהר של ונציה לצד קזנובה...

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 הנכד הראשון של סבתא

הנכד הראשון של סבתא
מאת: מירה בן כוכב

יש לי המון סיפורים לספר, על חתול ועל כלב ועל פרה ועל סוס , אולי גם את התרנגולת נכניס למרוץ... כשראיתי אותך בבית החולים ידעתי מייד שנהיה חברים

הוצאה לאור: מירה בן כוכב

סיווג: ספרי ילדים נוער

 הקשר המרוקני

הקשר המרוקני
מאת: שמואל שגב

מערכת היחסים בין ישראל למרוקו משתרעת על פני עשרות שנים. יחסים אלה ידעו עליות ומורדות, אך נותרו ברובם חסויים. עלייתם ארצה של רבבות יהודי מרוקו היא פרשייה מופלאה בתולדות המדינה והתנועה הציונית, אך למרבה הפלא, היא לא זכתה עדיין לחשיפה מלאה.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 הרהורים על הגיליוטינה

הרהורים על הגיליוטינה
מאת: אלבר קאמי

קאמי, שסבר ש"גזר-דין מוות לא זו בלבד שאינו מביא תועלת, אלא שהוא אף גורם נזק כבד", ניסח במסה זו את התנגדותו באופן שיטתי ומנומק, ונימוקיו וטענותיו תקפים ומעוררי עניין גם היום.

הוצאה לאור: כרמל

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 הרחק מטשקנט

הרחק מטשקנט
מאת: נתן שחם

מר יגאל מאור, אלמן כבן שבעים ותשע, גמלאי של היחידה הארצית למודיעין שטח וחקירות בנציבות מס הכנסה, מחליט לעבור לדיור מוגן. במהלך פינוי דירתו הוא מגלה תיק עור ישן שהעלתה אשתו המנוחה אל הבוידם ובו הערות על פרקים עלומים מחייה הסודיים, שאותם העלתה על הכתב בלי ידיעתו.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מקור

 השקרים האחרונים  של הגוף

השקרים האחרונים של הגוף
מאת: גיל הראבן

אלינור ברנדיס חיה באושר. יש לה בעל עורך דין, שני בנים בוגרים מוצלחים וטור פופולארי בעיתון, והיא ישנה מצוין בלילה. צלצול טלפון ביום שבת מפיל את כל הקירות הבטוחים, ומחזיר אותה בבת אחת אל מה שהתרחש בחדר מספר 22, בפנסיון המשפחתי הקטן שניהלו הוריה בירושלים.בחדר מספר 22 שבקצה המסדרון התארח הדוד מאמריקה, היסטוריון נודע וגם קרוב משפחה שביקש חדר שקט ומבודד כדי לעבוד על מחקר חדש על היטלר.

הוצאה לאור: אחוזת בית

סיווג: ספרות מקור

 התחלות קסומות, חיים מופלאים, מדריך הוליסטי להריון ולידה

התחלות קסומות, חיים מופלאים, מדריך הוליסטי להריון ולידה
מאת: דיפאק צ'ופרה, דיוויד סימון, ויקי אברמס

ספר זה של ד"ר דיפאק צ'ופרה, המלווה את תהליך ההריון והלידה מן ההתעברות ועד ההסתגלות ההדדית של הורים לתינוק החדש, הוא ניגוד מרענן לגישה המודרנית, ה"תעשייתית", לתהליך הלידה. הספר שואב את רעיונותיו משני מקורות: החוכמה העתיקה של האיור־ודה, השמה דגש על הגוף, ההכרה והרוח, והמחקרים המדעיים החדשניים ביותר בתחום המיילדות ברפואה המערבית.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 זה הילד שלנו

זה הילד שלנו
מאת: אלון אלטרס

עשרים שנה לאחר שאיתי זר – גיבור הרומאן הקִצבִּי של אלון אלטרס – השתחרר מן השירות הצבאי שלו כפקיד בבסיס חיל האוויר, חוזר אל חייו אבי רזי, מי שהיה שם שָׁליש מנהלה. רזי מבקשו לסייע בחטיפה של בנו בן השלוש-עשרה, שלא ראה שנים רבות, מידי אשתו-לשעבר, איילה, שנטשה אותו וחיה עם גבר אחר.

הוצאה לאור: הספריה החדשה

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש ינואר 2008
מוצגים 51 ספרים ב 7 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים