הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2007 - עוד ספרים
מוצגים 8 ספרים
 30 יום עם אלון גל

30 יום עם אלון גל
מאת: אלון גל

מדוע אנשים מסוימים זוכים להצלחה בחייהם, ואחרים מצליחים פחות? מדוע גברים ונשים בעלי כישורים ויכולת דומים יגיעו להישגים שונים מאוד - במידת ההגשמה העצמית, בקריירה, בחיי המשפחה, ביחסיהם עם ילדיהם?

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 אבא שלך לא זגג

אבא שלך לא זגג
מאת: דייויד סלע

ספר זה הוא הזמנה למסע בזמן, אל מציאות שבה שוחחנו בטלפון עם חוגה ואסימון, השתמשנו ב"ניאגרה" עם שרשרת שמושכים, בישלנו על פרימוס ופתילייה, שילמנו בלירות, קיבלנו סיפולוקסים לחתונה, ובכלל... היו אז חיים שחבל על הזמן.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 אופטימיות מנצחת

אופטימיות מנצחת
מאת: פרייס פריצ'ט

תוכנית מהפכנית לפיתוח הרגלים של חשיבה חיובית לשיפור הביצועים בכל תחומי החיים. פריצ'ט, מהמובילים בעולם בתחום התרבות הארגונית והשינוי הארגוני, מסתמך על מחקרים מתחום הפסיכולוגיה החיובית, ומראה לקוראים כיצד אפשר לאמץ גישה של אופטימיות מנצחת - חשיבה שמבטה מופנה קדימה, המשלבת גמישות, אנרגיה, חדשנות, ותקווה בדרך שבה ניגשים להתמודד עם כל משימה ומשימה.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 בגלל שההר שם

בגלל שההר שם
מאת: עמיקם כהן

סיפור של הצלחה, כפי שהיא נראית בעיניו של עמיקם כהן, מי שחתום ביחד עם הצוות שלו על אחת ההצלחות העסקיות המרשימות בישראל: חברת פרטנר תקשורת.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 הסוד

הסוד
מאת: רונדה בירן

במשך מאות שנים נשמר הסוד בידי בודדים. רבים חמדו אותו והוא הוסתר, אבד, נגנב ונקנה בכסף רב. כמה מגדולי האנושות - אפלטון, גליליאו, שקספיר, בטהובן ואיינשטיין - ידעו והבינו אותו. עתה הוא נחשף לעולם כולו.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 מה לאכול

מה לאכול
מאת: מריון נסל

תחושת הבחירה החופשית שיש לנו כשאנחנו עורכים קניות בסופרמרקט מטעה ואפילו מסוכנת. את רוב מחקרי המזון מממנות חברות המזון. מישהו בהחלט מכוון את ידנו המושטת אל המדפים. קמפיינים במיליונים משכנעים אותנו לצרוך את מה שהם מעוניינים למכור לנו, לאו דווקא מה שטוב בשבילנו.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 מנהיגות אותנטית

מנהיגות אותנטית
מאת: רוב גופי וגארת' ג'ונס

המחברים נשענים על יותר מ-25 שנות מחקר, ייעוץ וניסיון מנהיגותי כדי להסביר לקוראים מהי מנהיגות אותנטית, וכיצד מנהיגים בכל הרמות יכולים להגיע אליה. הם טוענים כי מנהיגים מעולים מציגים תמיד את האני האמיתי שלהם, מטפחים מערכות-יחסים, מבליטים את עוצמתם תוך חשיפת חולשותיהם האנושיות ושומרים על הייחוד שלהם.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 סין – מדריך למטייל

סין – מדריך למטייל
מאת: דן דאור, יגאל צור

סין היא ארץ ענקית ומרתקת בשונותה: רבת פנים, עשירה במראות טבע ובנופים עירוניים, בעלת היסטוריה תרבותית מפוארת, תרבויות שבטיות מגוונות, תרבות חדשה דינמית, עמוסה זכרונות ומתפוצצת מפוטנציאל. היא גם משתנה בקצב מהיר.

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

  מוצגים 8 ספרים
סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים