הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2007 - ספרות תרגום
מוצגים 16 ספרים ב 2 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 --הבא
 אל תביט לאחור

אל תביט לאחור
מאת: קארין פוסום

פקד קונרד סייר הוא בלש בכיר במשטרת אוסלו, אדם מתחשב ונוסך ביטחון, עדין, מוסרי, שאי אפשר שלא לחבב. ללא עדי ראייה וללא ראיות מכל סוג שהוא מתחיל פקד סייר לנהל את החקירה בקפדנות נחושה ולחשוף את רבדיה העמוקים ביותר של הקהילה המקומית, על ההטעיות והשקרים והאפלה הרוחשת מתחת לפני השטח.

הוצאה לאור: ינשוף

סיווג: ספרות מתורגמת

 בגלגול הזה

בגלגול הזה
מאת: דארה הורן

ציור של שאגאל בשווי מיליון דולר נגנב ממוזיאון בניו יורק בשעת קוקטייל לפנויים-פנויות. הגנב (האחרון שחושדים בו) הוא בנג'מין זיסקינד - צעיר גרוש, ילד פלא בעבר וכותב שאלות לחידוני טלוויזיה בהווה - שבטוח כי ציור זה היה תלוי בסלון של הוריו. בזמן שהוא מנסה להתחמק מהמשטרה הוא גם מנסה לברר, יחד עם אחותו התאומה שרה, איך הגיע הציור למוזיאון, והאם

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 הבלדרית

הבלדרית
מאת: דניאל סילבה

מחשב נייד של איש אקדמיה ערבי המכיל צילומים של סידורי האבטחה בוותיקן מגיע למשרדי המוסד בתל אביב. ברומא, יד ימינו של האפיפיור מקבל התראה על פיגוע אפשרי. ראש המוסד, ארי שומרון, עולה לירושלים לביתו של גבריאל אלון, רב-מרגלים ורסטורטור של אמנות עתיקה, כדי לשכנעו לחזור לשירות.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 הסחת דעת

הסחת דעת
מאת: הנינג מנקל

אישה בוערת בשדה חקלאי. היא מתלקחת כמו לפיד אל מול השמים. זמן קצר אחר כך מתגלה בחוף הים גופתו של שר משפטים לשעבר שהוּכּה למוות בגרזן וקורקף. גורל זהה מחכה גם לסוחר אמנות מפוקפק. הרציחות נושאות סממנים ברורים של רוצח סדרתי מעורער בנפשו .

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מתורגמת

 חיי שניים

חיי שניים
מאת: ויקראם סת

שאנטי בהארי סת נולד ב-1908 בהודו ובשנות השלושים נשלח לברלין ללמוד רפואת שיניים. שם הצטלבה דרכו בראשונה עם אשתו לעתיד, צעירה יהודייה הנאמנה למולדתה גרמניה. החברות בין שאנטי השחור להני היקית פרחה, וכשהני נמלטה מגרמניה לאנגליה, חודש לפני פרוץ המלחמה, פגשה בתחנת ויקטוריה את האדם היחיד שהכירה שם: שאנטי.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 חילי (חיילי) סלמיס

חילי (חיילי) סלמיס
מאת: חויר סרקס

תעלומה מרתקת מתקופת מלחמת האזרחים אינה נותנת מנוח לחויר סרקס, עיתונאי ספרדי מתוסכל החולם להיות סופר מצליח. הוא יוצא לדרך ארוכה של איסוף מידע וראיות ומתחקה אחרי קורותיו של סופר ידוע, אחד האידאולוגים החשובים של הפשיזם בארצו, הנמלט מהוצאה להורג.

הוצאה לאור: כרמל

סיווג: ספרות מתורגמת

 מטיגארי

מטיגארי
מאת: נגוגי וה ת'יוֹנגו

סיפור פיוטי ומצחיק, עצוב וריאליסטי על הבגידה באידיאלים האנושיים ועל התפכחותה המרה של החברה האפריקאית שלאחר העצמאות והדה-קולוניזציה

הוצאה לאור: בבל

סיווג: ספרות מתורגמת

 מקדש הזהב

מקדש הזהב
מאת: יוקיו מישימה

בערוב ימיו לקח אותו אביו לראות את מקדש הזהב, ואגב כך סחט הבטחה מן הכהן הראשי, ידידו מנוער, כי לאחר מותו, ייקח את בנו תחת חסותו. יופיו של המקדש מחלחל אט-אט אל נפש הנער עד שהוא מתאווה לשרתו רק כדי שלא יהיה עליו להיפרד ממנו.

הוצאה לאור: ספרית פועלים

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2007
מוצגים 16 ספרים ב 2 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים