הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2007 - כל הספרים
מוצגים 56 ספרים ב 7 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -
 צבע החוק

צבע החוק
מאת: מרק חימנז

בנו של המועמד לנשיאות ארצות-הברית נרצח, והחשודה ברצח היא פרוצה שחורה שעמה בילה זמן קצר לפני הירצחו. השופט במשפטה של הפרוצה ממנה את סקוט פני, עורך דין צעיר ומצליח, להגן עליה, ופותח קופת שרצים של בעלי הון שמנסים להשפיע על השלטון, ואנשי ממשל שמנסים להשפיע על מערכת המשפט.ספר מתח משפטי מרתק.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 צל הימים

צל הימים
מאת: בוריס ויאן

צל הימים, שנכתב ב-1947, ראה אור בעברית בסדרת הספריה ב-1987, ולאחר מספר שנים אזל. בעקבות בקשות של קוראים הוא נדפס מחדש, במהדורה מצולמת, בסדרת הספריה החדשה. לספר מצורפת אחרית-דבר מאת ז'אק באנס.

הוצאה לאור: הספריה החדשה

סיווג: ספרות מתורגמת

 רוצחים ללא פנים

רוצחים ללא פנים
מאת: הנינג מנקל

זה היה פשע אלים ומזעזע במיוחד: בליל ינואר קר, בחווה מבודדת בשוודיה, נרצחו באכזריות איכר זקן ואשתו. לפני מותה הספיקה האישה הגוססת לומר מילה אחת ויחידה: זרים.מילה זו היא הרמז היחיד שעומד לרשותו של מפקח המשטרה קורט ולאנדר. זוהי גם המילה שמלבה את אש השנאה לזרים באזור כולו.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מתורגמת

 רקדנית מהפכה אדומה

רקדנית מהפכה אדומה
מאת: צ'יו סיאו-לונג

רקדנית מהפכה אדומה הינו ספר הפרוזה השני של צ'יו סיאו-לונג, ד"ר לספרות אנגלית שהיגר מסין לארה"ב לאחר מהומות כיכר טייננמן ב-1988. זהו רומן מתח בלשי שבמרכזו הבלש צ'ן שהופיע גם בספרו הראשון. דרך דמות הבלש נפרסת תמונת ההיסטוריה של סין על תמורותיה בעידן המודרני. רקדנית מהפכה אדומה פותח בפני הקורא צוהר על שנגחאי של מטה (המאפיה הסינית) אל מול שנגחאי של מעלה - האתרים הקסומים, המראות והמטעמים שבה.

הוצאה לאור: ספרית פועלים

סיווג: ספרות מתורגמת

 שאלימר הליצן

שאלימר הליצן
מאת: סלמאן רושדי

לוס אנג'לס, 1991. מקסימיליאן אופולס, ממעצבי העולם המודרני, ראש המטה ללוחמה בטרור של אמריקה, נרצח לאור יום על פתח ביתה של בתו הלא חוקית אינדיה. הרוצח הוא הנהג הקשמירי שלו, איש מסתורין שמכנה את עצמו שאלימר הליצן. בתחילה נראה כי הרצח הינו התנקשות פוליטית, אבל עם הזמן מתברר שהוא אישי עד מאוד.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 שבעה לילות

שבעה לילות
מאת: חורחה לואיס בורחס

שבעה לילות מאגד שבע הרצאות שנשא בורחס בשנת 1977 בתיאטרון קוליסאו שבעיר מגוריו בואנוס איירס.שמות ההרצאות: הקומדיה האלוהית, חלומות בלהה, אלף לילה ולילה, בודהיזם, שירה, קבלה ועיוורון.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 שלושה מוסקטרים

שלושה מוסקטרים
מאת: מרסלו בירמכר

אליאס טראום, ארגנטינאי בעבר וישראלי בהווה, חוזר לבואנוס איירס אחרי יותר מעשרים שנה כדי לומר קדיש על שני חבריו - שני צעירים יהודים מבריקים, שיחד איתו היו מוכרים כ"שלושת המוסקטרים". שני צעירים שחתמו על גזר דין המוות שלהם כאשר הצטרפו למונטונרוס.

הוצאה לאור: עברית

סיווג: ספרות מתורגמת

 תבוא אבל בלי העיניים

תבוא אבל בלי העיניים
מאת: נורית קוטלר

הספר עוסק לכאורה במאורעות יומיומיים: משפחה המתכנסת סביב מיטת האם הנוטה למות; אירועים בחזרה של להקת ריקוד; בדיקת דירה על-ידי הבעלים עם תום שכירות; תולדותיו של אפרוח ההופך לחיית מחמד; מפגשים עם עוזרת סעד פיליפינית וכדומה. אבל תמיד, מעבר למילים המדוברות והמקובלות לכאורה מסתתרים דברים שלא נאמרו במפורש.

הוצאה לאור: ספרית פועלים

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2007
מוצגים 56 ספרים ב 7 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים