הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2007 - כל הספרים
מוצגים 56 ספרים ב 7 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 --הבא
 מקדש הזהב

מקדש הזהב
מאת: יוקיו מישימה

בערוב ימיו לקח אותו אביו לראות את מקדש הזהב, ואגב כך סחט הבטחה מן הכהן הראשי, ידידו מנוער, כי לאחר מותו, ייקח את בנו תחת חסותו. יופיו של המקדש מחלחל אט-אט אל נפש הנער עד שהוא מתאווה לשרתו רק כדי שלא יהיה עליו להיפרד ממנו.

הוצאה לאור: ספרית פועלים

סיווג: ספרות מתורגמת

 מקומיים

מקומיים
מאת: הדרה לזר

שאול גליקסון, בן למשפחה ותיקה מחיפה, זוכה לביקור מפתיע של עיתונאי ערבי המזהיר אותו מפני הסתבכות בפרשייה ביטחונית. במהלך הניסיון לפענח את תעלומת הופעתו הפתאומית של האיש, נתקלת דינה ענתבי, אחותו של שאול וקרטוגרפית באוניברסיטה העברית, ברמזים הפותחים לפניה דלת אחר דלת בעברה. אלה מסייעים לה לפצח סוד משפחתי ולהבין מחדש את חייה...

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מקור

 נואה נואה - מסע לטהיטי

נואה נואה - מסע לטהיטי
מאת: פול גוגן

בשנת 1891 עוזב פול גוגן את אירופה ואת אנשיה ספוגי הציוויליזציה ויוצא לטהיטי, במסע לגילוי גן העדן האבוד. שנים אחדות לפני כן גילה גוגן, שהיה סוכן בורסה אמיד, נשוי ואב לחמישה ילדים, את הציור. בהדרגה הוא נוטש את משפחתו ואת חייו הקודמים - למען אמנותו. הוא נודד בעולם, רעב ללחם, מגיע לאיים הטרופיים באוקיינוס השקט ומצייר שם את ציוריו האקזוטיים...

הוצאה לאור: אסיה

סיווג: ספרי אומנות ועיצוב

 נוגה הירח

נוגה הירח
מאת: ליאן הרן

נוגה הירח הוא השלישי בסדרה האפית סיפורי האוטורי. קדמו לו פסיעות על רצפת הזמיר ושלג על עצי הדובדבן, גם הם ראו אור בהוצאת כנרת. ספרי הטרילוגיה תורגמו לעשרים ושתיים שפות, היו לרבי מכר וזכו להצלחה בקרב בני נוער ומבוגרים בכל רחבי העולם. הם פרי דמיונה של הסופרת ליאן הרן, שחקרה במשך שנים את התרבות היפנית ואת שפתה.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מתורגמת

 סטרוקטורליזם

סטרוקטורליזם
מאת: ג'ון סטורוק

המבוא הקלאסי של ג'ון סטורוק לסטרוקטורליזם (ראה אור לראשונה בשנת 1986; הספר הנוכחי הוא הגרסה המעודכנת משנת 2003, ובה פרק נוסף על פוסט-סטרוקטורליזם) הוא הסקירה התמציתית והמאוזנת ביותר בנמצא על תנועה ביקורתית מרכזית זו, הקשורה בהגותן של דמויות מפתח כמו קלוד לוי-שטראוס, מישל פוקו, רולאן בארת, ז'אק לאקאן ולואי אלתוסר.

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 סין – מדריך למטייל

סין – מדריך למטייל
מאת: דן דאור, יגאל צור

סין היא ארץ ענקית ומרתקת בשונותה: רבת פנים, עשירה במראות טבע ובנופים עירוניים, בעלת היסטוריה תרבותית מפוארת, תרבויות שבטיות מגוונות, תרבות חדשה דינמית, עמוסה זכרונות ומתפוצצת מפוטנציאל. היא גם משתנה בקצב מהיר.

הוצאה לאור: עם עובד

סיווג: מדריכים וספרי מסעות

 ספר הבית

ספר הבית
מאת: סר טרנס קונרן

ספר הבית הוא פריצת דרך: מדריך מקיף לעיצוב פנים שסוקר את התהליך כולו, החל בתכנון ובבנייה וכלה במגע האחרון של עיצוב החדרים. ספר הבית משיב לעיצוב הבית פשטות והיגיון ושואב מניסיונו רב הערך של סר טרנס קונרן כמעצב וכיצרן רהיטים מוביל בארבעים השנים האחרונות.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי אומנות ועיצוב

 פילגש

פילגש
מאת: אניטה נאיר

סופר המסעות כריס סטיוארט נוחת בהודו באתר נופש על גדת נהר. את פניו מקבלים רדהא ודודה קומן, רקדן קתקאלי מפורסם. למן פגישתם הראשונה נמשכים רדהא וקומן לצעיר הבלתי מפוענח בעל הצ'לו, ששואל ללא הרף שאלות על העבר ונחשף לעולם של מסכות ורגשות מודחקים.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2007
מוצגים 56 ספרים ב 7 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים