הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2007 - כל הספרים
מוצגים 56 ספרים ב 7 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 --הבא
 הארץ שטה

הארץ שטה
מאת: חגי דגן

הרומן הארץ שטה הוא קודם כל שיר אהבה לארץ הזאת, ארץ ישראל צנועה וצנומה אך גם נלהבת יותר - ארץ שאולי היתה כאן פעם ואולי לא היתה מעולם, והיא רק נרמזת לנו מתוך השירים הישנים והזכרונות הצורבים במתיקותם, ומתוך תחושת אובדן הדרך של ההווה.

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרות מקור

 הבלדרית

הבלדרית
מאת: דניאל סילבה

מחשב נייד של איש אקדמיה ערבי המכיל צילומים של סידורי האבטחה בוותיקן מגיע למשרדי המוסד בתל אביב. ברומא, יד ימינו של האפיפיור מקבל התראה על פיגוע אפשרי. ראש המוסד, ארי שומרון, עולה לירושלים לביתו של גבריאל אלון, רב-מרגלים ורסטורטור של אמנות עתיקה, כדי לשכנעו לחזור לשירות.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 החיים בוורוד

החיים בוורוד
מאת: גיא שילה

החיים בוורוד מציג באופן מקצועי ונגיש מידע הנוגע לבני נוער וצעירים הומואים, לסביות, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים, תוך כדי שילוב בין הידע התיאורטי העדכני ביותר בארץ ובעולם לבין תיאורי מקרה והיבטים חברתיים, פסיכולוגיים וטיפוליים-חינוכיים.

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 המגדלים הגבוהים - 11 בספטמבר, אלקאעידה וכישלון המודיעין האמריקני

המגדלים הגבוהים - 11 בספטמבר, אלקאעידה וכישלון המודיעין האמריקני
מאת: לורנס רייט

המגדלים הגבוהים מספר את סיפור היווצרו של ארגון אלקאעידה, מאז תחילתו כתנועה איסלמית צנועה שיסד האב הרוחני שלה, סייד קוטב, ועד ל-11 בספטמבר 2001. הספר מתבסס על מחקר מדוקדק ועל יותר מ-500 ראיונות, בכללםו עם ידידיו של בן לאדן מהאוניברסיטה, ג'מאל ח'ליפה ויוסרי פאודה, ועם ריצ'רד קלארק, לשעבר ראש צוות הלוחמה בטרור בבית הלבן.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 המוזיקה: שליחות ובשורה

המוזיקה: שליחות ובשורה
מאת: מיכל זמורה-כהן, הרצל שמואלי

המוזיקה: שליחות ובשורה - פרי חיבורם של שני מוזיקולוגים שטבעו חותם משמעותי על חיי המוזיקה בישראל, על החינוך המוזיקלי ועל מדיניות המוזיקה - עומד על טיבו של היפה המוזיקלי ותוהה על קנקנו.

הוצאה לאור: כנרת דביר

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 המוח העירום

המוח העירום
מאת: ריצ'רד רסטאק

המוח העירום מציג ומסביר מגמות חברתיות ותרבותיות חדשות, ותמורות כלכליות, צרכניות ופוליטיות בהשפעת חקר המוח וחברת המוח. הספר גם מברר שאלות מוסריות ומשפטיות שצומחות מתוך עולם זה ומדריך אותנו כיצד לנהל בו את חיינו: איך להימנע מסכנותיו ולהפיק ממנו את מלוא התועלת והרווחה.

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: ספרי מדעי אדם וטבע

 המרגל האחרון

המרגל האחרון
מאת: מרקוס קלינגברג עם מיכאל ספרד

המרגל האחרון הוא סאגה מרתקת המשתרעת על פני שתי יבשות במשך תשעה עשורים, והיא רצופה בתהפוכות ובמתח של רומן ריגול נדיר, שמרכזו אדם שחייו התערבלו בטלטלות האידיאולוגיות, הפוליטיות וההומניטריות של המאה העשרים. על כן, במידה רבה, "המרגל האחרון" הוא גם סיפורה של המאה העשרים.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרות לא בדיונית

 המתמחה

המתמחה
מאת: גל אמיר

לרבקה בן-ניסן היה כל מה שאישה יכולה לחלום עליו - משפחה עתירת ממון, בעל אוהב ותעודת סיום בהצטיינות של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב. העתיד נראה ורוד, מה גם שרבקה מתקבלת כמתמחה בעריכת דין אצל קרובת משפחה, הנחשבת עורכת הדין הפלילית הטובה בצפון.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2007
מוצגים 56 ספרים ב 7 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים