הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש יולי 2007 - כל הספרים
מוצגים 53 ספרים ב 7 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 --הבא
 מדריך לצמחים פסיכואקטיביים

מדריך לצמחים פסיכואקטיביים
מאת: מרסלו ספינלה

המדריך לצמחים פסיכואקטיביים מציג בצורה חדשנית, בבהירות ובשפה המובנת לכל מיגוון של צמחי מרפא בעלי השפעה פסיכולוגית (כגון קפה, טבק, ג'ינקו, קנביס, ג'ינסנג) ומתמקד בדרך הפעולה שלהם, יעילות השימוש בהם בהיבטים שונים (ביולוגי, פיזיולוגי, פסיכולוגי וחברתי) ובטיחותם.

הוצאה לאור: אח

סיווג: ספרי מדעי אדם וטבע

 מנהיגות במבחן

מנהיגות במבחן
מאת: רונלד א. חפץ, מרטי לינסקי

חפץ ולינסקי שואלים את השאלות הבסיסיות הבאות: מדוע מנהיגות היא מסוכנת ובמה זה מתבטא? איך אפשר להגיב לסכנות האלה? ואיך תוכלו לשמור על מצב הרוח כשהמצב נהיה קשה? הם מדברים בגלוי על הסיכונים הטמונים במנהיגות, ועם זאת הם אידיאליסטים בכל הקשור לחשיבות שבנטילת סיכונים אלה.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

 מסתרי אבן האודם - סאלי לוֹקהארט

מסתרי אבן האודם - סאלי לוֹקהארט
מאת: פיליפ פולמן

אנגליה, 1872. במהלך חיפושיה אחר רמז שיפתור את מותו המסתורי של אביה, נקלעת סאלי לוקהארט למרדף רב-סכנות בעולם הפשע האפל של לונדון הוויקטוריאנית. רדופה מכל עבר על ידי נבָלים למיניהם היא חושפת לבסוף שתי תעלומות נוראות. לאֵימתה הרבה מתברר לה שהיא עצמה המפתח לשתיהן...

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרי ילדים נוער

 מעופ (מעוף) - ספטימוס היפ - ספר שני

מעופ (מעוף) - ספטימוס היפ - ספר שני
מאת: אנג'י סייג'

ספר שני מתוך שלושה בסדרת "ספטימוס היפ". הספר הראשון בסדרה: כישופ - היה לרב-מכר בעולם וגם בארץ. חלפה שנה מאז שנודע לספטימוס היפ מי הוא באמת, מה שמו האמיתי, ומיהם הוריו. הוא גם הפך לחניך של קוסמת-העל ונהנה מחיים מלאי עניין בארמון. אבל כוחות הרשע לא נחים לרגע, וספטימוס נאלץ להתגבר על פחדים עתיקים כדי להציל את האנשים היקרים לו ביותר. הרפתקאות מסמרות שיער בספר מלא הומור והמצאות. לגילאי 8 עד 12.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 מרטין היידגר - מבוא

מרטין היידגר - מבוא
מאת: טימותי קלרק

תוך כדי הצגת המחלוקת המפורסמת בדבר מעורבותו של היידגר בנאציזם, מפגיש אותנו ספרו של טימותי קלרק לא רק עם מושגי המפתח אצל היידגר של "היות וזמן", אלא גם פותח צוהר נגיש אל עבר מחשבתו המאוחרת יותר של היידגר, כלומר לעבודתו הקריטית של היידגר על אמנות, שפה ושירה.

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 מרכז בעלי מלאכה

מרכז בעלי מלאכה
מאת: עינת יקיר

רפאל קלמן, צייר שעזב זה לא כבר את אשתו ובתו, משחזר במהלך יממה וחצי את הנסיבות ואת רצף אירועי העבר שהובילו אותו אל הרגע הנוכחי של חייו, אל קיום תלוש, חסר תשוקה, על סף התפוררות.

הוצאה לאור: כתר ספרים

סיווג: ספרות מקור

 משחק על זמן

משחק על זמן
מאת: גיום מוסו

אליוט קופר מעולם לא התגבר על מותה של אילנה, אהובתו, כשהיו בני שלושים. עתה, כמה עשורים אחר כך, כרופא מצליח וכאב לבת בוגרת, מושלך אליוט שלושים שנה אל העבר. הוא זוכה בהזדמנות נדירה לפגוש את עצמו כאיש צעיר, ולהיות נוכח שוב ברגע המכריע שבו תנועה אחת שלו יכולה להציל את אילנה ולשנות את חייו - אך גם למחות את בתו מן העתיד.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 נוצת יען

נוצת יען
מאת: מרים רום

תינוקת נולדת בעיצומה של מלחמת העולם השנייה, ושורדת בנס תודות לנחישותה של אמה וטוב לבם של אנשים פשוטים. אישה ישראלית נוטשת את חייה המוגנים ויוצאת למסע בעקבות אביה שלא הכירה. זקן פולני אותו היא פוגשת בקרקוב, מסייע במסע החיפוש, ואולי בעצם מסבך אותו.

הוצאה לאור: גוונים

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש יולי 2007
מוצגים 53 ספרים ב 7 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים