הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש פברואר 2007 - כל הספרים
מוצגים 58 ספרים ב 8 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבא
 הצגת הנרקיסיזם ומאמרים נוספים על פסיכוזה

הצגת הנרקיסיזם ומאמרים נוספים על פסיכוזה
מאת: זיגמונד פרויד

מושג הנרקיסיזם שפך אור על המבנה המשותף למגוון רחב של תופעות נורמליות ופתולוגיות וסלל את הדרך להבנה פסיכודינמית של שאלות שתיאוריית הדחף לא נתנה עליהן את הדעת באותה תקופה, כמו הוויסות של חוויית הערך העצמי או מקומה של האידיאליזציה בחיי הנפש.

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 הקיסר מאושן פארק

הקיסר מאושן פארק
מאת: סטיבן ל' קארטר

השופט אוליבר גארלנד מת לפתע. לשופט, שהיה אדם בעל מוח מבריק ושמרן, היו יותר אויבים מידידים. לפני שנים רבות קיבל את המינוי הגבוה ביותר האפשרי - שופט בבית המשפט העליון. ואולם, המינוי הזה הסתיים בשערורייה משפילה לעיני מצלמות הטלוויזיה ולנוכח האומה כולה

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 זורו – הולדת האגדה

זורו – הולדת האגדה
מאת: איזבל איינדה

דייגו נולד במאה השמונה-עשרה בקליפורניה ללוחם ספרדי אציל שהפך לבעל קרקעות וללוחמת בת לשבט השוֹשוֹן האינדיאני. כבר בילדותו הוא נחשף לעוולות האכזריות מצד המתיישבים האירופאים כלפי הילידים וחש בקונפליקט הפנימי של מורשתו.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 זיכרונותיה של מוזה

זיכרונותיה של מוזה
מאת: לארה ופנייר

חלומה הגדול של טניה להיות מוזה מתגשם לבסוף בדרך מפתיעה ובלתי צפויה מבחינתה, אבל תפיסתה את אפולינריה סוסלובה, מודל המוזה של דוסטוייבסקי, כבר מפוכחת: "היא הפסידה. למעט בדבר אחד.

הוצאה לאור: סימנים

סיווג: ספרות מתורגמת

 חזירוטופיה

חזירוטופיה
מאת: קיטי פיצג'רלד

חזירוטופיה הוא אגדה יפהפייה, מעשה ידי אמן, על חברות בלתי סבירה בין הולי, נערה מתבגרת בודדה וזועמת, ובין ג'ק, גבר שמבודַד מן החברה עקב עיוותים גופניים איומים.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 חמסין

חמסין
מאת: רונית שני

בספר צילומים מרתק מגישה רונית שני מבחר עבודות המתפרש על פני שלושה עשורים, שבמרכזם המבט שלה במציאות של סביבתה הקרובה והיכולת שלה לספר באמצעותו סיפור אישי ואינטימי. שני אורזת יחד וללא כל היררכיות צילומים מתקופות שונות ומסגנונות שונים, כדי לחבר ביניהם מחדש ולאפשר לצופה המתבונן מקום גם לפרשנות ולראיית העולם שלו.

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרי אומנות ועיצוב

 חסד

חסד
מאת: לין אולמן

חסד הוא ספר מעורר מחשבה המתעד חיי אהבה ושואל שאלות נוקבות על חיים, אהבה ומוות. בשפה מרוחקת ומדויקת, חדת הבחנה וגדושת הומור אפל, הוא מוכיח שגם החיים הרגילים ביותר יכולים, בסופו של דבר, להתמלא פתאום בחסד.

הוצאה לאור: כנרת זמורה ביתן

סיווג: ספרות מתורגמת

 יוצאים לגנוב סוסים

יוצאים לגנוב סוסים
מאת: פר פטרסון

יוצאים לגנוב סוסים הוא ספר שמתחיל בסיום. כעת טרונד בן 67 והוא מתגורר בבקתה מבודדת במזרח נורווגיה, איתן בדעתו להעביר את שנותיו האחרונות כשהוא ספון בשלוות הטבע. מפגש מקרי עם שכנו היחיד מציף אותו בזיכרונות ומאלץ אותו לשחזר את הכאב, את האובדן ואת ההתפכחות שהיו מנת חלקו באותו קיץ גורלי.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש פברואר 2007
מוצגים 58 ספרים ב 8 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים