הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2006 - ספרות תרגום
מוצגים 14 ספרים ב 2 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 --הבא
 איים בזרם

איים בזרם
מאת: ארנסט המינגוויי

איים בזרם ראה אור בשנת 1970, תשע שנים לאחר מותו של המינגוויי, ובמרכזו תומס האדסון, אמן והרפתקן המזכיר את המינגוויי עצמו. הנופים הפסטורליים של האיים הקריביים שאותם מצייר האדסון מתחלפים בברים האפלוליים של הוואנה ובמים שורצי הצוללות הגרמניות של קובה בימי מלחמת העולם השנייה.

הוצאה לאור: פן הוצאה לאור - ידיעות

סיווג: ספרות מתורגמת

 ביקורו של רופא המלך

ביקורו של רופא המלך
מאת: פר אולוב אנקוויסט

ביקורו של רופא המלך הוא רומן היסטורי סוחף על התהפוכות בחצר המלוכה הדני. שנת 1760, שיאה של תקופת ההשכלה. הדמויות הן: כריסטיאן, המלך הדני הצעיר, חולה נפש רפה שכל, קרולינה מתילדה, המלכה הצעירה, סקרנית ותאבת חיים, סטראונסה, רופא אינטלקטואל שזוכה באמונו המלא של המלך ובלבה של המלכה, וגולדברג, יועץ המלך, פוריטן תאב כוח שהשמועות אומרות שסורס בגיל צעיר.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 במרחק נגיעה

במרחק נגיעה
מאת: קרטיס סיטנפלד

אחרי נסיעה ארוכה ומתישה יוצאת לי פיורה בת הארבע-עשרה ממכוניתו של אביה ומתבוננת בפעם הראשונה במעונות שבהם תגור בארבע השנים הבאות. באולט, פנימייה יוקרתית ונחשקת, היא מגלה שחיי הפנימייה שונים מכפי שחשבה. לי, בחורה אינטליגנטית ורגישה שפוחדת מהצל של עצמה, צופה מהצד בדינמיקה התזזיתית של חיי הפנימייה ומרגישה אאוטסיידרית.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מתורגמת

 הגביהו את קורת הגג, נגרים

הגביהו את קורת הגג, נגרים
מאת: ג'יי. די. סלינג'ר

הגביהו את קורת הגג, נגרים וסיימור: הקדמה, ראה אור לראשונה בעברית בשנת 1991 בהוצאת כנרת (סדרת אתנחתא לספרות יפה), בתרגומה של רחל פן. שמו היה אז: "הרימו את קורת הגג, נגרים" ולא "הגביהו".

הוצאה לאור: כנרת מחברות לספרות

סיווג: ספרות מתורגמת

 מאהבה של ליידי צטרלי

מאהבה של ליידי צ'טרלי
מאת: ד. ה. לורנס

זהו סיפורה של קוני, שנישאה ללורד קליפורד הצעיר והאתלטי שחזר ממלחמת העולם משותק בכל חלק גופו התחתון, כבול לכסא גלגלים. קוני, צעירה וחושנית, אינה יודעת את נפשה. על אף אהבתה לקליפורד, התשוקה שמתעוררת בגופה אינה נותנת לה מנוח.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 מכתבים

מכתבים
מאת: גוסטב פלובר

בספר נחשפים לראשונה מכתביו של פלובר, אשר העלו אבק הרבה מאוד שנים. המכתבים מאפשרים לקוראים לעקוב אחרי ילדותו, התבגרותו, בגרותו וזקנתו של אחד מגדולי הסופרים המודרניים.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 מלון הצפון

מלון הצפון
מאת: אֶזֶ'ן דאבּי

"מלון הצפון" הוא רומאן שעניינו חייהם של נשים וגברים בבית מלון קטן וזול ברובע עממי בצפון-מזרח פריס. גיבוריו המרכזיים הם אנשי מעמד הפועלים שזכו בירושה צנועה ורכשו בעזרתה את בית המלון הקטן על שפת תעלת סן-מרטן. הרומאן מתאר בסגנון ריאליסטי-קולנועי את חייהם של נשים וגברים, דיירי בית המלון הנאחזים בביתם היחיד

הוצאה לאור: נהר ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 מפת העצמות

מפת העצמות
מאת: ג'יימס רולינס

חבורת אנשים חמושים, לבושים כנזירים נכנסת לקתדלרה של קלן בגרמניה בעיצומה של תפילה. הם יורים למוות בכל הנוכחים, אנשי כמורה ומתפללים כאחד. רוצחים אלה לא באו לשדוד את אוצרות הזהב של הקתדרלה אלא את עצמותיהם של שלושת המלכים שבאו לכבד את ישו מייד עם לידתו.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2006
מוצגים 14 ספרים ב 2 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים