הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2006 - כל הספרים
מוצגים 74 ספרים ב 10 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבא
 ערבים טובים

ערבים טובים
מאת: ד"ר הלל כהן

על בסיס מסמכים סודיים ביותר של השב"כ, משרד ראש הממשלה ויחידות המודיעין והמיעוטים של משטרת ישראל, שמתפרסמים בו לראשונה, חושף ערבים טובים את הסיפור שטרם סופר על החדירה המודיעינית העמוקה של גורמי הביטחון אל תוך הקהילות הערביות בארץ.

הוצאה לאור: עברית

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 פוסט טראומה

פוסט טראומה
מאת: נועם שדות

נועם שדות, בן 27, משורר, גר בחיפה, זה לו הספר הראשון, פרסם שירים ב-"מאזניים","עיתון 77","פסיפס","מטעם","קשת החדשה" ו"האייל הקורא".

הוצאה לאור: תמוז

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 פתח דבר, מבחר שירים 1973-2005

פתח דבר, מבחר שירים 1973-2005
מאת: עודד פלד

פלד הוא אחד הקולות המקוריים בשירה הישראלית בארבעת העשורים האחרונים. ביכורי יצירתו החלו להתפרסם במחצית הראשונה של שנות השבעים והביאו לשירה העברית את קולם הפראי, החושני והמיוסר של משוררי הביט האמריקנים המהדהד בישראל הצעירה – ארץ זועמת, מתפכחת, תוהה ועורגת.

הוצאה לאור: קשב

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 ציונות והביולוגיה של היהודים

ציונות והביולוגיה של היהודים
מאת: רפאל פלק

הספר ציונות והביולוגיה של היהודים דן בצורה ביקורתית באחד הנושאים הטעונים רגשית ופוליטית בחברה הישראלית: הזהות הביולוגית של היהודים והתייחסותה של התנועה הציונית לדורותיה לזהות זו.

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

 קוטל הדרקונים העצוב

קוטל הדרקונים העצוב
מאת: מרשה גראד

דְיוּק, קוטל הדרקונים האמיץ, אובד עצות ודרך. כל כלי-הגיבורים המפוארים שלו, ואיתם האמונות והערכים שדבק בהם כל חייו, שוב אינם מועילים לו. אשתו עזבה אותו, בנו מסרב ללכת בדרכו, מהקרב האחרון עם דרקון יצא בשן ועין.

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 קשר עין

קשר עין
מאת: מקגאוורן קאמי

אדם, ילד אוטיסט בן תשע, נמצא ביער ליד גופתה של אמיליה, בת כיתתו. שניהם שוטטו אל מחוץ לחצר ביה"ס ולתוך היער לפני כמה שעות וכעת המשטרה מקווה כי אדם, העד היחיד לפשע המחריד, יבהיר את שהתרחש.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 שבע מידות רעות

שבע מידות רעות
מאת: מאיה ערד

ארבעה מועמדים מתחרים על מישרה נחשקת באוניברסיטה מובילה. אחד יסודי אך איטי, שני מבריק אך שחצן, שלישית נעימה אך חסרת ביטחון, והרביעית יודעת הכל. מי יצליח לגבור על האחרים ולזכות במישרה? שבע מידות רעות, הרומן הראשון בפרוזה של מאיה ערד (מקום אחר ועיר זרה), הוא קומדיית מידות מודרנית, מופת של שנינה וברק הכתוב לפי כללי הרומן ה"קלאסי", ועשוי כולו הפתעות דקות, אירוניה ותובנות חריפות.

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרות מקור

 שחקנים

שחקנים
מאת: ישראל המאירי

בראשית שנות השמונים, על רקע החרפתה של מלחמת לבנון, חוזרת קבוצת שחקנים צעירים מימי האוניברסיטה ומתאחדת כדי להעלות מחזה, שעניינו פרשייה מימי מלחמת העולם השנייה. אנשי הקבוצה נקלעים לסבך של יחסים אירוטיים סוערים, מאבקים אישיים, בריתות ובגידות היוצרים מפנים בלתי צפויים בעלילה, עד לסיומה המפתיע.

הוצאה לאור: אבן חושן

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2006
מוצגים 74 ספרים ב 10 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים