הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2006 - כל הספרים
מוצגים 74 ספרים ב 10 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבא
 מלון הצפון

מלון הצפון
מאת: אֶזֶ'ן דאבּי

"מלון הצפון" הוא רומאן שעניינו חייהם של נשים וגברים בבית מלון קטן וזול ברובע עממי בצפון-מזרח פריס. גיבוריו המרכזיים הם אנשי מעמד הפועלים שזכו בירושה צנועה ורכשו בעזרתה את בית המלון הקטן על שפת תעלת סן-מרטן. הרומאן מתאר בסגנון ריאליסטי-קולנועי את חייהם של נשים וגברים, דיירי בית המלון הנאחזים בביתם היחיד

הוצאה לאור: נהר ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 מסמרים - איזה יופי, גליון 3 (03)

מסמרים - איזה יופי, גליון 3 (03)
מאת: אמיר רותם - עורך

ב"איזה יופי" סיפורים מאת יואב אלוין, שאולי מפליל את המנקֶה במעשה נורא, לילך גליל, שעוסקת בפריכותם של יחסים ובזהות מינית, רונית ידעיה, שמתעניינת בהתפוררות, של יחסים וצפרדעים ויואב רוזן, שמאפשר לפצועת פיגוע לשקול מחדש את חייה.

הוצאה לאור: מסמרים

סיווג: כתבי עת

 מעשה הקריאה

מעשה הקריאה
מאת: וולפגנג איזר

הבנת המתרחש בתהליך הקריאה, אומר וולפגנג איזר בספרו מעשה הקריאה, היא הבסיס לפיתוחה של תאוריית תגובה אסתטית. שכן הקריאה מניעה שורה של פעילויות הנשענות הן על הטקסט הן על כשירויות והתנסויות אנושיות מסוימות.

הוצאה לאור: מאגנס

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 מפת העצמות

מפת העצמות
מאת: ג'יימס רולינס

חבורת אנשים חמושים, לבושים כנזירים נכנסת לקתדלרה של קלן בגרמניה בעיצומה של תפילה. הם יורים למוות בכל הנוכחים, אנשי כמורה ומתפללים כאחד. רוצחים אלה לא באו לשדוד את אוצרות הזהב של הקתדרלה אלא את עצמותיהם של שלושת המלכים שבאו לכבד את ישו מייד עם לידתו.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 משני עברי המעברה

משני עברי המעברה
מאת: לובה אליאב, יוסי אלפי, גל קוסטוריצה (עורכת)

שישים שנה לאחר ליל גשם נורא, במעברה מוצפת מים ובוץ, מקיימים יוסי אלפי, אז ילד בן שלוש שהתגורר במעברה עם סבתו, ולובה אליאב, אז בחור צעיר שהקים את המעברה שאלפי חי בה - את הפגישה ההיא, שלא התרחשה מעולם.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 נבי סמואל

נבי סמואל
מאת: יואל בן-דב

המחבר ליקט ממאות רבות של מקורות - קדומים כחדשים, פיסות מידע מפוזרות, והוא מגיש את ממצאיו בסיכום הכולל והמפורט הראשון על נבי סמואל, קורותיה, מסורותיה והממצאים שבה, כולל את הדיווחים הנבדלים שבמקורות ואת הטיעונים השונים בוויכוחי המלומדים על קורות המקום

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד - הילל בן חיים

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

 נסים אמתיים

נסים אמתיים
מאת: מקס ז'קוב

מבחר ראשון בעברית מיצירתו המקורית של ז'קוב, משייט בנופיה הסהרוריים של פריז שבין שתי מלחמות העולם - על דמויותיה המשונות, צהלותיה האמנותיות, ניוונה המוסרי, והדי הסכנה הגדולה שבפתח.

הוצאה לאור: קשב

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 סונטת קרויצר

סונטת קרויצר
מאת: לב טולסטוי

הסוף לכאורה ידוע מן ההתחלה, שכן הסיפור הוא מונולוג של בעל שרצח את אשתו בהתקף של קנאה, ובכל זאת, הסיפור החזק והנועז ורווי המתח אינו צפוי מראש.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד- הספריה הקטנה

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2006
מוצגים 74 ספרים ב 10 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים