הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2006 - כל הספרים
מוצגים 74 ספרים ב 10 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבא
 מה שידעה השמש

מה שידעה השמש
מאת: שרה חפרי-אפלל

שרה חפרי-אפלל מספרת את סיפורו של כפר קטן שנמצא בו ילד מת, את סיפורן של שתי משפחות שמצאו עצמן, לאו דווקא מתוך בחירה, קשורות זו בזו. במקביל לסיפור זה, המתרחש בימינו אלה, מסתובב בכפר סיפור עתיק מן העבר, סיפורם של קין וחנוך בנו.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מקור

 מהדורה מיוחדת

מהדורה מיוחדת
מאת: דוד ויצטום

במהדורה מיוחדת בוחן דוד ויצטום, במבט מבפנים, את אורח הפעולה של הטלוויזיה- הישראלית ובינלאומית- בעתות משבר ומצוקה, ומנתח את אופני הביטוי הנהוגים במשדרים הללו, את הביקורות המוטחות בהם ואת תפקידם החברתי והתרבותי. מרקע הטלוויזיה נחשף כתיאטרון האסונות, המבשר ומקונן, מאיים ומנחם גם יחד.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 מחתרת השיר

מחתרת השיר
מאת: צבי לוז

עם תחיית הלשון ניעורו בה דחפים לפריצת גבולות, לחריגה ממסגרות ואף להפקעת סמכויות ונורמות. חתרנות זו - המודעת והמכוונת "לאפשר את הבלתי אפשרי" - חידשה השגות אמנותיות, פילוסופיות ופסיכולוגיות, ששינו את פניה ואת מגמותיה של השירה העברית.

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד - הילל בן חיים

סיווג: ספרי שירה ואודות שירה

 מטעם 7 - כתב עת לספרות ומחשבה רדיקלית

מטעם 7 - כתב עת לספרות ומחשבה רדיקלית
מאת: יצחק לאור - עורך

במרכזו של מטעם 7 מסה של יצחק לאור על "סיפור על אהבה וחושך" מאת עמוס עוז, "השמלה", סיפור מאת לאה איני ומסתו של גדעון עשת, "היופי האבסולוטי של כלכלת ישראל", על המתנה שקיבל וורן באפט מאולמרט והירשזון.

הוצאה לאור: מטעם

סיווג: כתבי עת

 מילים: אהוד מנור

מילים: אהוד מנור
מאת: יואב גינאי, עפרה פוקס מנור - עורכים

ספר זה הוא ניסיון ראשון לחבר את המילים של אהוד מנור עם המסגרות והצבעים של עשרות אמנים מהשורה הראשונה בישראל. זהו פרויקט צבעוני ומרגש, היוצר קולאז' שמח ועצוב של חיינו כאן, על פני חמישה עשורים.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרי אומנות ועיצוב

 מכתבים

מכתבים
מאת: גוסטב פלובר

בספר נחשפים לראשונה מכתביו של פלובר, אשר העלו אבק הרבה מאוד שנים. המכתבים מאפשרים לקוראים לעקוב אחרי ילדותו, התבגרותו, בגרותו וזקנתו של אחד מגדולי הסופרים המודרניים.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 מכתבים לעורך דין  צעיר

מכתבים לעורך דין צעיר
מאת: אלן דרשוביץ

בין הסוגיות המעשיות, המוסריות והתיאורטיות שבהן עוסק דרשוביץ הוא שוזר זיכרונות אישיים מילדותו, מבגרותו ומכמה מן המשפטים הנודעים שניהל,

הוצאה לאור: כנרת - זמורה ביתן

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 מכתבים לעמוס

מכתבים לעמוס
מאת: תלמה אדמון

רומן הנעורים מכתבים לעמוס הוא ספרה הרביעי של תלמה אדמון. במבט החודר אל עומקם של רגשות היא מתארת את עולמם של שני בני נוער, המגלים במפתיע כי דווקא עם נייר, מעטפה ובול, אפשר למצוא דרך, גם אם מפותלת וכאובה, מלב אל לב.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מקור

ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2006
מוצגים 74 ספרים ב 10 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים