הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2006 - כל הספרים
מוצגים 74 ספרים ב 10 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבא
 כלבי קיץ

כלבי קיץ
מאת: בן ורד

קיץ אחד באמצע שנות התשעים. עולם קטן בשולי הכרך, תחום בין כבישים סואנים, לרגלי הר זבל, בצל מטוסים שממריאים ונוחתים.רומן ראשון מפתיע וסוחף על קיץ ישראלי אחד ועל שלוש דמויות בלתי נשכחות.

הוצאה לאור: בבל

סיווג: ספרות מקור

 כששומעים סיפור זה אחרת

כששומעים סיפור זה אחרת
מאת: צבי איל, איורים: אוריאל ברקוביץ'

רבי נחמן מברסלב היא אמן הסיפור, סיפורה של הנפש המחפשת משמעות, ובכל דבריו הוא נשאר אותו רבי נחמן מוכר המלא אמון בטוב באופטימיות עקשנית מאין כמותה.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 לחש הקסמים

לחש הקסמים
מאת: ליהיא לפיד, איורים: יזהר כהן

כלי פשוט ורב-קסם, המאפשר להורה ללוות את ילדו במעבר מרעשי היום ומטרדותיו אל השקט של השינה. בעזרת ההרפיה הופך מפגש ההרדמה לרגע קרוב ונינוח, שבו גולשים ההורה והילד יחד על גלי הנשימה, לתוך מצב של רגיעה. חיבור שקט זה מעניק לילד תחושה שהוא מוחזק היטב ויכול להיפרד מהיום מתוך הרגשת ביטחון ולהתמסר לשינה מתוקה ומלאת שלווה.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי ילדים נוער

 לכתוב היסטוריה לכתוב טראומה

לכתוב היסטוריה לכתוב טראומה
מאת: דומיניק לה קפרה

לכתוב היסטוריה, לכתוב טראומה (2001) הוא ספרו השלישי של דומיניק לה קפרה שעוסק בשואה, בייצוגיה ובכתיבה על אודותיה, והוא ספרו הראשון המתפרסם בעברית.

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי מדעי אדם וטבע

 ללכת יחף

ללכת יחף
מאת: ציון חן

הצצה מתוך עיניו של ילד אל מציאות בלתי שפויה: העושר וסיר הבשר של היהודים בעירק מול העוני והרעב של העולים בשנות החמישים במעברה. הגאווה והמשפחתיות מול הניכור והזרות. מלחמת הקיום הבלתי אפשרית ופירוק התא המשפחתי ללא אב מפרנס.פלנטה שאין בה דין, ולא דיין.

הוצאה לאור: עצמית

סיווג: ספרות לא בדיונית

 למה אנשים שונאים את אמריקה?

למה אנשים שונאים את אמריקה?
מאת: זיודין סרדר, מריל ווין דייויס

זיודין סרדר ומריל ווין דייויס, בוחנים את השנאה ל"מנהיגת העולם החופשי" באמצעות הכלים אותם מייצרת אמריקה במו ידיה: סרטים הוליוודים, סדרות טלוויזיוניות, משקאות, מאכלים ותאגידי ענק המשמשים - כולם - סוכנים להטמעת מסריה התרבותיים והכלכליים בעולם.

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 מאהבה של ליידי צטרלי

מאהבה של ליידי צ'טרלי
מאת: ד. ה. לורנס

זהו סיפורה של קוני, שנישאה ללורד קליפורד הצעיר והאתלטי שחזר ממלחמת העולם משותק בכל חלק גופו התחתון, כבול לכסא גלגלים. קוני, צעירה וחושנית, אינה יודעת את נפשה. על אף אהבתה לקליפורד, התשוקה שמתעוררת בגופה אינה נותנת לה מנוח.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

 מארג היקום

מארג היקום
מאת: בראיין גרין

בראיין גרין, אחד הפיסיקאים הבכירים בעולם, מזמין את הקוראים לסיור מרחיב־אופקים ביקום, ומציג לפנינו את המציאות באור שונה לגמרי מכפי שהורגלנו לראותה.

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרי מדעי אדם וטבע

ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2006
מוצגים 74 ספרים ב 10 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים