הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2006 - כל הספרים
מוצגים 74 ספרים ב 10 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבא
 בית חרושת לגאונים

בית חרושת לגאונים
מאת: דיוויד פלוטץ

הספר בית חרושת לגאונים מתעד את אחד הניסויים המרתקים והמוזרים שבוצעו אי פעם בבני אדם: בנק הזרע של חתני פרס נובל. המיליונר האמריקאי רוברט גראהם האמין שהעולם עומד בפני קטסטרופה גנטית: הטיפשים והטפילים מתרבים - בעוד המחוננים והיצרניים נעלמים. והיה לו גם פיתרון: השבחת המין האנושי בזרעם של מיטב הכישרונות.

הוצאה לאור: עברית

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 בית. אהבה

בית. אהבה
מאת: לילך גליל

שבוע אחד גורלי בחייה של איה - צעירה תל-אביבית בת עשרים ותשע שנתונה במשבר נפשי - מנקז לתוכו את כל הצמתים המרכזיים של חייה. השבוע האינטנסיבי והדרמטי הזה שואב אותנו לתוכו במהירות מסחררת. עד מהרה אנו נעים עם איה בין תקווה לייאוש, מתוחים, חרדים לגורלה ותוהים האם תהיה מסוגלת לאהוב ולהיות נאהבת או שמא תישבר ותצלול אל הדיכאון?

הוצאה לאור: מטר

סיווג: ספרות מקור

 במרחק נגיעה

במרחק נגיעה
מאת: קרטיס סיטנפלד

אחרי נסיעה ארוכה ומתישה יוצאת לי פיורה בת הארבע-עשרה ממכוניתו של אביה ומתבוננת בפעם הראשונה במעונות שבהם תגור בארבע השנים הבאות. באולט, פנימייה יוקרתית ונחשקת, היא מגלה שחיי הפנימייה שונים מכפי שחשבה. לי, בחורה אינטליגנטית ורגישה שפוחדת מהצל של עצמה, צופה מהצד בדינמיקה התזזיתית של חיי הפנימייה ומרגישה אאוטסיידרית.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרות מתורגמת

 בשבח האיטיות

בשבח האיטיות
מאת: קרל אונורה

קרל אונורה מתאר בצורה מענגת אנשים וארגונים שבמקום להספיק, לייעל, להאיץ החלו לחשוב במונחים של ליהנות, להיות. וראו זה פלא: בריאותם השתפרה ללא הכר כמו גם המוטיבציה, היצירתיות והתפוקה!

הוצאה לאור: כנרת - דביר

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

 הגביהו את קורת הגג, נגרים

הגביהו את קורת הגג, נגרים
מאת: ג'יי. די. סלינג'ר

הגביהו את קורת הגג, נגרים וסיימור: הקדמה, ראה אור לראשונה בעברית בשנת 1991 בהוצאת כנרת (סדרת אתנחתא לספרות יפה), בתרגומה של רחל פן. שמו היה אז: "הרימו את קורת הגג, נגרים" ולא "הגביהו".

הוצאה לאור: כנרת מחברות לספרות

סיווג: ספרות מתורגמת

 הטיהורים הסטליניסטיים

הטיהורים הסטליניסטיים
מאת: יגאל חלפין

ספרו רב-העוצמה של יגאל חלפין, הטיהורים הסטליניסטיים, עוסק בחקירות הידועות לשמצה של המפלגה ושל הנ.ק.וו.ד בשנות ה-20- וה-30 ובאמצעים שנבחרו על מנת לגנות, להפליל ולאחר מכן גם להוציא להורג את תומכי האופוזיציה.

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי מדעי אדם וטבע

 הטנגו המטורף שלי

הטנגו המטורף שלי
מאת: תמי שמש - קריץ

מיכאלה הגיעה מהפרובינציה לעיר הגדולה והתברגה בה במקום טוב באמצע: היא עורכת בכירה בהוצאת ספרים ונשואה לעורך דין מבטיח, נאה ושאפתן במידה. יש להם שני ילדים יפים וחכמים, והכול מתנהל כראוי ובמינון הנכון. אלא שיום אחד, ללא אזהרה מוקדמת, היא שומעת את עצמה קובעת מעין פגישת עבודה בדירתו השכורה של צעיר....

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מקור

 המיליארד הראשון שלי

המיליארד הראשון שלי
מאת: קרן צוריאל

קרן צוריאל הגיעה לסין בעקבות האהבה ולמדה בדרך הקשה כיצד חיים במדינה המאוכלסת ביותר בעולם, וחשוב מכך – כיצד עושים עסקים עם הכלכלה המתפתחת במהירות מדהימה. מי שינסה לדלג על העמודים הראשונים של ספר זה ולפנות הישר לטיפים העסקיים, מובטח לו שייכשל. רק לאחר הכרת ההיסטוריה הסינית, התרבות המפוארת שלה, מנהגי האכילה, הקומבינות ואפילו הרגלי התנועה – רק אז אפשר להתחיל לחשוב ברצינות על הצד הכלכלי של היחסים עם סין.

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרי ניהול, שיווק וכלכלה

ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2006
מוצגים 74 ספרים ב 10 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים