הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2006 - כל הספרים
מוצגים 74 ספרים ב 10 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבא
 אסלאם (איסלם) מבוא קצר

אסלאם (איסלם) מבוא קצר
מאת: מירי שפר

מסע היסטורי העוקב אחר התפתחותה של דת האסלאם כמערכת של אמונות ושל פולחן שמשפיעים על חייהם של מיליארדים. לא פחות מכך זהו מסע אל המאמינים המפיחים בדת זו חיים, ומעצבים אותה בפרשנותם ובאופן בו הם מקיימים אותה יום-יום ושעה שעה, למעלה מ-1400 שנה.

הוצאה לאור: ההוצאה לאור בשיתף מפה

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 ארץ זבת חלב ודווש

ארץ זבת חלב ודווש
מאת: שמעון שוקן, צילומים: רפי רבינוביץ

ספר גדוש הרפתקאות של קבוצת רוכבי אופני הרים - אנשים רגילים באמצע החיים - שדרך האופניים מגלים מחדש את ארץ ישראל ואת תעצומות הגוף והנפש. אוסף רשמים וצילומים מארץ שיפות ממנה יש, אבל יפה כמוה אין.

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי פנאי ואוכל

 בזכות האושר

בזכות האושר
מאת: מאתייה ריקאר

מאתייה ריקאר מוליך אותנו בשפה פשוטה וקולחת, שופעת עובדות מרתקות, טיעונים משכנעים, דימויים ומשלים, להבנה גדולה יותר של עצמנו, ושל יכולתנו לעזור לעצמנו ולזולתנו להשיג שלווה נפשית, סיפוק בחיינו, ושמחה אמיתית. להיות מאושרים.

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 בחורים טובים

בחורים טובים
מאת: שרה אנג'ל

"בחורים טובים" הוא פסיפס מרתק של דמויות, סכנות ורגשות, המספר בלשון שנונה ובכישרון רב את סיפור אהבתם של שמשון אמסילי, מלך העולם התחתון, ושרית אשתו היפהפייה. סביבם נרקמת בפרטי-פרטים עלילה מורכבת בפני עצמה, היוצרת רומן עשיר.

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: ספרות מקור

 בחזרה לצוות 4

בחזרה לצוות 4
מאת: דרור גרין

לפני 14 שנים (כעשרים שנה אחרי מלחמת יום כיפור) יצא לאור הספר "צוות 4" (הוצאת כתר) בו חשף דרור גרין את סיפורם של שבעה מחבריו לקורס מפקדים הראשון של התותחנים שצלחו את תעלת סואץ באוגדה של אריק שרון. הספר מספר על מרד בזמן מלחמה (הצוות סירב לבצע את הפקודה להפר את הפסקת האש הראשונה עם המצרים) ועל הלם קרב מאוחר השזור במרדף אחרי גיבורו הסמוי של הספר ספק קצין-נער ספק פושע מלחמה.

הוצאה לאור: ספרים

סיווג: ספרות מקור

 בייבי דול

בייבי דול
מאת: רינת גור

איך זה להיות אשה פרודה? איך זה לקום, שוב, לבד בבוקר? איך זה להתמודד לבד עם ילד חולה? איך זה להתחמק בכל יום מוועד הבית, בגלל חוב עלוב בן מאות שקלים? ואיך זה לרדת, בוקר אחד, לחניית הבניין, ולגלות שהמכונית - המכונית שלך! - חזרה באישון ליל לחנייה של האקס, כי כך קובע הסכם חלוקת הממון?

הוצאה לאור: ספרית מעריב

סיווג: ספרות מקור

 ביקורו של רופא המלך

ביקורו של רופא המלך
מאת: פר אולוב אנקוויסט

ביקורו של רופא המלך הוא רומן היסטורי סוחף על התהפוכות בחצר המלוכה הדני. שנת 1760, שיאה של תקופת ההשכלה. הדמויות הן: כריסטיאן, המלך הדני הצעיר, חולה נפש רפה שכל, קרולינה מתילדה, המלכה הצעירה, סקרנית ותאבת חיים, סטראונסה, רופא אינטלקטואל שזוכה באמונו המלא של המלך ובלבה של המלכה, וגולדברג, יועץ המלך, פוריטן תאב כוח שהשמועות אומרות שסורס בגיל צעיר.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 ביקורת ואמת

ביקורת ואמת
מאת: רולאן בארת

תשובתו של בארת לריימון פיקאר, פרופסור בסורבון וחוקר של כתבי ראסיןאשר כתב ספר בשם "ביקורת חדשה או הונאה חדשה". עיקר קצפו של פיקאר יצא כנגד קובץ המאמרים "על "ראסין" מאת רולאן בארת, שהתפרסם כשנתיים קודם לכן, ושפיקאר ראה בו את מייצגה של "הביקורת החדשה"

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

ספרים שראו אור בחודש ספטמבר 2006
מוצגים 74 ספרים ב 10 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים