הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש מרץ 2006 - עוד ספרים
מוצגים 4 ספרים
 אלה המכושפת

אלה המכושפת
מאת: גייל קרסון לוין

שוב ושוב מחפשת אלה דרך להסיר את הקללה. היא נעזרת בידידיה הגמדונים, האלפים והענקים וכובשת את לבו של מקסים, הנסיך האגדי ויורש העצר של ממלכת קירריה. אך הקללה מאיימת על סופו הטוב של הסיפור - אחיותיה החורגות שוב מנצלות את חולשתה. האם יחמוק האושר מידיה? האם שוב תציית, או שאולי הפעם יגבר כוח הקסם של האהבה על כוחות הכישוף של הקללה?

הוצאה לאור: כנרת

סיווג: ספרי ילדים נוער

 הקוסם מארץ עוץ - הספר המוער

הקוסם מארץ עוץ - הספר המוער
מאת: ל. פרנק באום, העיר: מייקל פטריק הרן

מהדורה חדשה ומוערת של הספר הקוסם מארץ עוץ, מאת: ל. פרנק באום העיר: מייקל פטריק הרן, איורים מקוריים: ו.ו. דנסלו, מאנגלית: גילי בר-הלל סמו, הקוסם מארץ עוץ, מיום שראה אור ועד עצם ימינו אלה, הוא אחד מרבי-המכר הגדולים שראו אור מעולם, סיפור שעובד למאות גרסאות, להצגות, למחזות זמר ולסרטים.

הוצאה לאור: אריה ניר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 זבובה זמזומובה

זבובה זמזומובה
מאת: קורני צ'וקובסקי

סופר הילדים הרוסי האהוב קוֹרנֵי צ'וּקוֹבסקִי, שיצירותיו הפכו זה מכבר לקלאסיקה אהובה בכל העולם, מכנס פרעושים, מרבי רגלים, פרפרים ורבים אחרים למסיבת יום ההולדת הבלתי נשכחת של זבוּבָה זַמזוּמוּבָה.

הוצאה לאור: כתר בשיתוף עילמור

סיווג: ספרי ילדים נוער

 כתובתו של אלוהים

כתובתו של אלוהים
מאת: אברהם דרעין

נחמיה ברטוב, גרפיקאי ובעל בית דפוס מבוסס, נשוי עם שתי בנות קטנות, בן 48. כלפי חוץ נראה כאילו הכל כאילו בסדר בחייו, אבל נפשו נותרת בלתי מסופקת. לכן הוא מחליט ליצור בחייו שינוי. הוא מתגרש מאשתו, עוזב את ביתו ואת חייו הבורגניים ויוצא לדרך, ללא רכוש וכמעט ללא כסף כדי למצוא טעם לחייו וזה, לאחר זמן רב של חיפושים ארוכים בשדות הרוחניות המצויה בעידן הניו-אייג‘ וללא תוצאות. הוא משוטט בארץ, עובד בעבודות מזדמנות ובעיקר מתרגל מדיטציה ומנסה להגיע עם עצמו למקום ברור. כל זה קורה לפני שמתחיל הסיפור ומתגלה טיפין טיפין תוך כדי.

הוצאה לאור: פראג

סיווג: ספרי מודעות ורוחניות

  מוצגים 4 ספרים
סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים